Новини профтехосвіти області

    13 червня 2019 року відбулося чергове засідання Ради лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти у формі зустрічі з координатором учнівського самоврядування, методистом НМЦ ПТО у Волинській області Світланою Юрченко. Метою засідання було підвести підсумки діяльності за навчальний рік. 

Детальніше...

Освіта – найвеличніше з усіх земних благ,

але тільки тоді, коли вона найвищої якості.

Інакше вона абсолютно даремна.

Редьярд Кіплінг

 

  Впровадження модульно-компетентнісних програм в освітній процес закладів професійної освіти та досвід, який отримали у рамках україно-естонського проекту «Досвід Естонії на допомогу реформам освіти в Україні» розглянули на семінарі, який відбувся 13 червня 2019 року на базі НМЦ ПТО у Волинській області. 

Детальніше...

      Якісна освіта нині є однією з обов’язкових умов успішного існування будь-якої країни. Світове співтовариство визнало, що освіта, добробут і здоров’я людини — головні чинники рівня її життя, а якість освіти є пріоритетом у розвитку громадянського суспільства. Саме питання забезпечення якості освіти в ЗП(ПТ)О обговорювали керівники закладів на черговій обласній методичній секції, яка проходила 7 червня 2019 року на базі ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ».

Детальніше...

  З ініціативи Навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти Закарпатської, Дніпропетровської та Волинської областей 5 червня 2019 року відбувся відеоміст для педагогічних працівників з професій швейної галузі «Досвід. Питання. Відповіді (про роботу навчально-практичних центрів швейної галузі)».

Детальніше...

"Всі люди − потенційні підприємці. Не тому, що всі вони повинні засновувати свої компанії, а тому що воля до творення вбудована в людську ДНК.”

(Рід Хоффман, американський підприємець, письменник, засновник соціальної мережі LinkedIn)

       В умовах сучасної ринкової економіки надзвичайно важливим для кожної успішної людини є наявність підприємницьких компетенцій, формуванню яких велику увагу приділяють у професійній освіті області, зокрема, шляхом навчання учнів основам підприємницької грамотності, проведення тренінгів, участі в проектах та конкурсах бізнес-ідей. На днях підведено підсумки обласного конкурсу на кращий бізнес-проект серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Живи та працюй на Волині» (наказ управління освіти, науки та молоді №332 від 03 червня 2019 року), який був проведений в лютому-червні 2019 року.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області