Новини профтехосвіти області

  Управління інноваційними процесами в ПТНЗ є важливою складовою діяльності заступника директора навчального закладу. Саме на цьому наголошувалось на черговій секції заступників директорів  з навчальної роботи, яка відбулася  4 березня 2015 року на базі Торчинського професійного ліцею.

Детальніше...

   В умовах розбудови інформаційного суспільства, удосконалення інноваційних технологій та модернізації освітянської сфери актуальним є вивчення, аналіз та висвітлення (популяризація) творчих здобутків педагогів. Саме над питаннями інноваційних форм роботи розмірковували й ділилися досвідом викладачі української мови та літератури ПТНЗ області у ПТУ №22 смт.Луків 26 лютого 2015 року у рамках засідання обласної фахової секції.

Детальніше...

   25 лютого 2015 року в Маневицькому професійному ліцеї відбулась секція педагогічних працівників (голів методичних комісій) будівельних професій. Тема засідання «Сучасні форми роботи методичної комісій – запорука якості професійного навчання».

Детальніше...

  03 березня 2015 р. на базі Ковельського професійного ліцею відбулось засідання обласної секції педагогічних працівників електрорадіотехнічних професій  на тему «Підвищення результативності професійно-теоретичної та практичної підготовки кваліфікованих робітників шляхом використання новітніх освітніх виробничих технологій».

Детальніше...

   З 24 лютого по 24 березня 2015 року триватиме Всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи та Європейського Союзу, організатором якої є Представництво ЄС в Україні. Проект фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та впроваджується Фундацією «Відкрите суспільство».

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області