Дистанційна освіта

      Як буде відбуватися навчання під час карантину залежить від здатності кожного закладу освіти та його педагогічних працівників гнучко і швидко організувати роботу, якості інформаційно-комп’ютерного забезпечення, інтернет-доступу, рівня комп’ютерної грамотності викладачів і здобувачів освіти.

Детальніше...

Сторінка для цікавих порад та методичних рекомендацій по впровадженню дистанційного навчання від методистів НМЦ ПТО у Волинській області

 


На допомогу викладачам загальноосвітніх предметів:

Детальніше...

        В умовах реформування освіти та стрімкого розвитку інформаційних технологій надзвичайно актуальною стає проблема впровадження дистанційного навчання, яке завдяки такому глобальному явищу як Інтернет, охоплює широкі верстви населення та стає важливим фактором розвитку. Особливого значення модернізація системи освіти в сфері дистанційного навчання набуває в Україні і, зокрема, в системі професійної (професійно-технічної) області.

Детальніше...

     Пропонуємо ознайомитись з контентом розділу «Дистанційна освіта» на освітньому порталі http://www.osvita.org.ua.

Детальніше...

       Лабораторія дистанційного професійного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України функціонує з метою обґрунтування та розробки методичних основ дистанційного навчання кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах.

       Під час роботи над фундаментальними науково-дослідними роботами працівниками лабораторії підготовлено добірку матеріалів, методичних рекомендацій, збірників тощо, які можна завантажити з веб-сторінки https://ivet-ua.science/labs/dist-edu.

      Вагомою розробкою лабораторії з теми науково-дослідної роботи "Методичні основи дистанційного професійного навчання кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах" стала Система дистанційного навчання ІПТО НАПН України.

         СДН ІПТО НАПН України створена на базі платформи Moodle, яка завдяки значній кількості новацій та відкритому доступу стала своєрідним технологічним стандартом для світової e-Learning сфери. Перейти на сайт системи дистанційного навчання Інституту професійно-технічної освіти можна за посиланням http://e-learning.org.ua/ .  

          Інструкція щодо реєстрації та користування СДН ІПТО НАПН України.

Ви тут: Главная Вектори інновацій Дистанційна освіта