Поради щодо створення центрів кар’єри на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти

«Освіта сьогодні. Кар'єра завтра. Успіх завжди!»

 

Кар'єрне зростання та саморозвиток

 

 

      Основна мета Центру кар’єри − надання допомоги учням та випускникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти у працевлаштуванні. Даний центр можна розглядати як ресурс системної підтримки молодої людини в становленні її як молодого фахівця.

Детальніше...

"Всі люди − потенційні підприємці. Не тому, що всі вони повинні засновувати свої компанії, а тому що воля до творення вбудована в людську ДНК.”

(Рід Хоффман, американський підприємець, письменник, засновник соціальної мережі LinkedIn)

       В умовах сучасної ринкової економіки надзвичайно важливим для кожної успішної людини є наявність підприємницьких компетенцій, формуванню яких велику увагу приділяють у професійній освіті області, зокрема, шляхом навчання учнів основам підприємницької грамотності, проведення тренінгів, участі в проектах та конкурсах бізнес-ідей. На днях підведено підсумки обласного конкурсу на кращий бізнес-проект серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Живи та працюй на Волині» (наказ управління освіти, науки та молоді №332 від 03 червня 2019 року), який був проведений в лютому-червні 2019 року.

Детальніше...

      11 квітня 2019 року на базі Колківського вищого професійного училища відбувся масштабний захід з формування кар'єрних компетенцій учнівської молоді за участі освітян, представників служби зайнятості та роботодавців, який включив у себе ярмарку вакансій та обласний круглий стіл. Організаторами виступили Колківське ВПУ, Волинський обласний центр зайнятості та НМЦ ПТО у Волинській області.

Детальніше...

     27 лютого 2019 року у рамках міжрегіонального співробітництва в сфері професійної (професійно-технічної) освіти відбувся навчальний візит представників Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» (м.Мелітополь, Запорізька обл.) на Волинь з метою вивчення досвіду щодо створення та функціонування Центрів професійної кар’єри на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Детальніше...

      Підведено підсумки обласного огляду-конкурсу на кращу веб-сторінку (розділ) центру кар’єри на сайті ЗП(ПТ)О (наказ управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації №648 від 23.11.2018р.), який проходив в березні-листопаді 2018 року з метою активізації діяльності центрів кар’єри на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, сприяння формуванню кар’єрних компетенцій учнів, поширення кращого досвіду з діяльності центрів професійної кар’єри та розвитку інформаційного простору системи професійно-технічної освіти Волинської області.

Детальніше...

Ви тут: Главная Інноваційна діяльність Центр кар’єри ПТНЗ