Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Вітаємо з 50-річчям!

      Колектив НМЦ ПТО у Волинській області щиро вітає педагогічний та учнівський колективи Любомльського професійного ліцею із півстолітнім  ювілеєм!

      Ювілей ліцею – це не тільки історична віха, це рубіж, який дає можливість озирнутися на пройдений шлях, згадати добрим словом тих,  хто тут працював і вчився. Це  ті педагоги, які сьогодні, переступаючи поріг,  сіють зерна науки та добра, ті, кого  вже немає, але живуть у пам’яті колег і учнів,  і педагоги-пенсіонери, для яких найвища нагорода у житті – успіхи колишніх учнів, їх щирі слова подяки.

        Тут завжди працювали  та працюють  добрі та щирі викладачі, майстри виробничого навчання, які не тільки навчали професії, а любили учнів, наповнювали їх життя добрими справами, цікавими подіями. Адже  життя ліцею  – це не лише навчально-виробничий  процес, а ще й  цікаве та  корисне дозвілля учнів: художня самодіяльність, волонтерська робота,  гуртки, олімпіади, спортивні секції, виховні заходи. зустрічі, екскурсії, майстер-класи, змагання, конкурси. Саме з такого розмаїття подій  і складається історія навчального закладу.

       Нехай і надалі добрі традиції панують у вашому колективі, сторицею нехай повертається до вас Любов, Добро, Знання, якими ви так щедро засіваєте свою професійну ниву. Здоров'я, довголіття, творчої наснаги! Нехай майбутнє дарує успіх, достаток і процвітання тим, «хто серце віддає дітям»!

З повагою від імені колективу НМЦ ПТО у Волинській області директор    Зоя Парфенюк

Ви тут: Главная Вітаємо... Вітаємо з 50-річчям!