Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Відкриття центрів в Ковельському професійному ліцеї

        28 листопада 2017 року в Ковельському професійному ліцеї урочисто було відкрито Навчально-практичний центр сучасних санітарно-технічних систем. Це визначна подія для працівників та учнів навчального закладу. З нагоди відкриття в ліцей завітали заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець, начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, роботодавці і соціальні партнери навчального закладу.

        Основною метою створення центру є забезпечення належних умов для проведення навчального процесу, набуття та освоєння професійних навичок, завдань, визначених цілями та змістом освіти у відповідності до Державного стандарту професійно-технічної освіти. Завданням центру є забезпечення технічних і методичних передумов для формування професійної компетентності учнів. Навчально-практичний центр надасть чудову можливість для майбутніх молодих спеціалістів здобути якісні знання та практичні навички у роботі з сучасними високоякісними матеріалами, опанувати новітні технології, бути конкурентними на ринку праці та відповідати вимогам сучасності.

          Площа центру становить 96 м2  − тут розташовано навчальні модулі «Водовідведення», «Опалення», «Кухня», «Ванна кімната» та інші, створено робочі місця для виконання підготовчих робіт з монтажу санітарно-технічних систем. Центр забезпечений ноутбуком, мультимедійним комплексом, підключенням до глобальної мережі Internet.

 

       Гості та працівники ліцею впевнені, що навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування сприятиме популяризації робітничих професій серед молоді.

            Також в цей день урочисто було відкрито і Центр кар’єри Ковельського професійного ліцею за ініціативи Волинської обласної служби зайнятості. В день відкриття роботодавці мали можливість поспілкуватися із учнями випускних груп, адже Центр кар’єри – це також і майданчик, де мають зустрічатися майбутній працівник і роботодавець.

         Колектив Ковельського професійного ліцею робить все для того щоб працювати в просторі стратегічних інтересів учнів, в період нового етапу розвитку системи профтехосвіти. Триває реалізація проектів Європейського Союзу «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону» та німецько-українського проекту «Партнерство в сфері професійно-технічної освіти». 

        Особливістю професійної освіти – індустрії робітничих кадрів – є кваліфіковані фахівці, яких готує професійна школа. І в цьому сенсі Ковельський професійний ліцей володіє колосальним потенціалом, який в змозі стати двигуном розвитку економіки міста, області і України. 

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Відкриття центрів в Ковельському професійному ліцеї