Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Консультація для новопризначених заступників з виховної роботи

 НМЦ ПТО 30 листопада 2017 року в режимі он-лайн проведено консультацію для новопризначених заступників директорів з навчально-виховної роботи, участь в якій взяли також заступники з виховної роботи з досвідом роботи на посаді до трьох років.

    Світлана Юрченко, методист НМЦ ПТО, розказала про напрямки діяльності заступника з виховної роботи, основні документи, які визначають зміст виховної роботи у навчальному закладі та регулюють діяльність виховних служб, дала практичні поради щодо організації робочого місця.

    Консультацію з питання контрольно-аналітичної діяльності заступника з виховної роботи надали досвідчені заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної освіти. Валентина Усова з Торчинського професійного ліцею поділилася досвідом з написання наказів, вимогами щодо їх оформлення, надала перелік різних видів наказів з виховної діяльності, на прикладі наказу про розподіл функціональних обов’язків класного керівника і майстра виробничого навчання у роботі з навчальною групою показала функцію наказу як форму прийняття управлінського рішення.

  Наталія Письменна із Старовижівського професійного ліцею консультувала щодо організації та здійснення контролю за станом відвідування учнями навчальних занять, практично показала, як має здійснюватися облік відвідування, вноситися записи в рапортичку обліку відвідування, які етапи роботи з учнями, які пропускають заняття без поважних причин, які форми аналізу і прийняття управлінських рішень, відповіла на запитання в чаті.

  На завершення консультації Світлана Юрченко надала презентаційну пам’ятку щодо написання наказів та схему здійснення контролю за відвідуванням учнями навчальних занять, назвала наставників новопризначеним заступникам з виховної роботи, відповіла на запитання в чаті.

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Консультація для новопризначених заступників з виховної роботи