Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Впровадження інноваційних технологій для організації контролю навчальних досягнень у професійній підготовці робітників сільськогосподарського профілю

 Засідання обласної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва, яке відбулося 28 листопада 2018 року на базі ПТУ №22 смт. Луків, було присвячене діяльності педагогічних працівників щодо впровадження сучасних підходів під час організації контролю навчальних досягнень учнів.

  На початку обласного заходу керівник секції, Ярослав Іванюк, методист Навчально-методичного центру у Волинській області, проінформував педагогів про основні заходи та напрямки роботи у 2017 - 2018 навчальному році. У ході засідання педагогічні працівники Колківського ВПУ презентували свою участь у міжнародному проекті «Досвід Естонії для підтримки реформ професійно-технічної освіти в Україні, Волинської області».

  Із зацікавленням учасники обласної секції відвідали та обговорили відеоурок теоретичного навчання з предмета «Трактори», який провела викладач предметів професійно-теоретичної підготовки ПТУ №22 смт. Луків Лариса Лукянова. На продовження засідання відбувся методичний діалог з учасниками секції щодо планування та розробки навчально-методичної документації з професій с/г профілю на модульно-компетентнісній основі, застосування інноваційних методів перевірки знань, умінь та навичок у професійній підготовці з професій сільськогосподарського профілю.

 Керівник секції провів практикум із моделювання методів та прийомів перевірки знань, умінь і навичок учнів на уроках теоретичного та виробничого навчання.

 Підводячи підсумки роботи секції, учасники обласного заходу акцентували увагу на необхідності впровадження у навчальний процес сучасних методів та прийомів перевірки знань, умінь і навичок у професійній підготовці кваліфікованих робітників.

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Впровадження інноваційних технологій для організації контролю навчальних досягнень у професійній підготовці робітників сільськогосподарського профілю