Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Перемога регіональної команди Волині на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

 Із 4 золотими та 1 срібною медалями із 8 можливих повернулася регіональна команда ПТНЗ Волині із Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE», який проходив із 30 листопада по 2 грудня 2017 року у Києві.

  Конкурс WorldSkills – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі за 6 секторами світової економіки.

  Цьогоріч компетенції сухе будівництво та штукатурні роботи, зварювальні роботи, облицювальні роботи, сантехніка та опалення від Волині представляло ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури», технологія моди, перукарське мистецтво – Луцький центр ПТО, кулінарне мистецтво – Колківське ВПУ, кондитерське мистецтво – Оваднівський професійний ліцей, лідер команди – Інна Семенюк, заступник директора з навчально-методичної роботи НМЦ ПТО.

 Конкурс проходив на 7 майданчиках.

  Наша команда за підсумками проведених престижних змагань здобула найвищий рейтинг за кількістю золотих та срібних медалей. Особливо вирізнилось за результативністю ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури», всі учасники від якого отримали призові місця:

-  Іван Войтович – золота медаль (компетенція зварювальні роботи);

-  Іван Брик – золота медаль (компетенція сантехніка та опалення);

- Олексій Кутецький – золота медаль (компетенція сухе будівництво та штукатурні роботи);

-  Вадим Шишко – срібна медаль (компетенція облицювальні роботи).

  Також золото виборола і Анастасія Фесік (компетенція кондитерське мистецтво) із Оваднівського професійного ліцею.

    На особливу подяку заслуговують майстри виробничого навчання, які підготували переможців, призерів та учасників конкурсу: Валентин Савчук, Петро Приймачук, Ігор Філевський, Любов Бартко, Юлія Фесік, а також Марина Деркач, Оксана Горщар, Світлана Приступа.

   Талановита молодь Волині гідно представила регіон на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE», заявивши про себе на всю Україну, і засвідчивши, що в профтехзакладах регіону здійснюють якісну підготовку робітничих кадрів.

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Перемога регіональної команди Волині на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»