Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Ковельському професійному ліцею – 50!

       У далекому 1967 році на околиці міста Ковеля свої двері для перших учнів відкрило Ковельське міське професійно-технічне училище №57, яке повинно було забезпечити робітничими кадрами майбутній промисловий гігант – завод "Ковельсільмаш". Майже кожен рік відкривались нові професії. Крім традиційних металообробних, розпочали підготовку учнів з професій сфери побуту і народних промислів. Тисячі висококваліфікованих робітників, які навчалися й закінчили цей заклад сьогодні успішно працюють не тільки на підприємствах Волині, а й далеко за її межами.

        За ці роки Ковельський професійний ліцей пройшов нелегкий шлях становлення. Сьогодні  це навчальний заклад, який обрав інноваційний шлях розвитку, тісно співпрацює з роботодавцями, розвиває міжнародну співпрацю, активно впроваджує нові педагогічні та виробничі технології.  Нещодавно відкритий на базі ліцею Навчально-практичний центр сучасних санітарно-технічних систем дозволить здійснювати підготовку робітничих кадрів відповідно до європейських стандартів та ринку праці.

       Навчальний заклад  має високі здобутки та досягнення: призер міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2017», обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині», переможець обласного конкурсу «Викладач року». Учні навчального закладу є переможцями та призерами Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, обласних конкурсів фахової майстерності та обласних олімпіад з професійно-теоретичної підготовки.

       Ці досягнення переконливо свідчать, що Ковельський професійний ліцей гідно зустрічає своє п’ятдесятиріччя з гордістю оглядаючись на минуле, цінуючи нинішнє і з оптимізмом дивлячись у майбутнє. 

       Безперечно, успіхи навчального закладу в усі періоди його діяльності, це насамперед, наполеглива, щоденна, інколи рутинна праця  викладачів, майстрів виробничого навчання, вихователів гуртожитку і, звичайно, керівників.

        У цей святковий день колектив НМЦ ПТО у Волинській області щиро вітає педагогічний та учнівські  колективи із півстолітнім ювілеєм навчального закладу. Бажаємо  нарощувати свій потенціал, впевнено йти вперед, наполегливості, працелюбності, натхнення у роботі і навчанні. Нехай ваша праця іде на користь справі та дає  наснагу для здійснення всіх ваших планів!

       То ж засівайте в душах своїх учнів  міцні знання та професійні вміння,  зерна високої громадянськості й патріотизму, аби проросли вони благодатним врожаєм здобутків задля України та її народу.

За дорученням колективу НМЦ ПТО у Волинській області 

Директор            Зоя Парфенюк

 

Ви тут: Главная Вітаємо... Ковельському професійному ліцею – 50!