Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Семінар для методистів в рамках проекту європейського союзу

       12-14 грудня 2017 року на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» відбувся семінар для методистів  в рамках проекту ЄС «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону». Семінар проводили Олексій Ситник та Сергій Ващук, проектні менеджери громадської організації «Волинський ресурсний центр».

         Це був заключний семінар, раніше таке навчання було організоване для майстрів в/н з найбільш масових професій на базі закладів  професійної (професійно-технічної) освіти Волинської та Рівненської областей.

         Під час теоретичної частини семінару методисти ознайомились з результатами дослідження ринку праці регіону, актуальними змінами у законодавстві та методології розвитку професійно-технічної освіти України, європейською стратегією розвитку освіти. Логічним продовженням був виступ Зої Парфенюк, директора НМЦ ПТО «Організація професійного навчання у Естонії».

         Під час практичних занять методисти вчились налагоджувати соціальний діалог у сфері ринку праці, аналізувати, прогнозувати, визначати стратегічні напрямки розвитку закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

         За відгуками учасників,  семінар був змістовний, цікавий і потрібний для подальшої роботи.

  

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Семінар для методистів в рамках проекту європейського союзу