Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Підведені підсумки обласного конкурсу на кращий творчий проект з предмета «Технології»

        Народна мудрість говорить: «Лише після невтомної праці виявиться талант». В вересні-грудні 2017 року було проведено конкурс на кращий творчий проект з предмета «Технології» серед учнів закладів професійної освіти області, який виявив  творчі здібності, естетичний смак, різнопланові захоплення учнівської молоді. Талановиті учасники з 14 ПТНЗ області на конкурс представили 21 проект.

        Значний відсоток конкурсних матеріалів вирізнявся оригінальністю обраних ідей, естетичним виконанням, цікавим дизайном і якісною технікою виконання. Кращі учнівські проекти були виконані та описані згідно вимог навчальних програм, враховуючи етапність виконання проекту, зокрема, складання технологічних карт, економічну доцільність виробів та маркетингові дослідження, та мали професійну спрямованість.

      

        Згідно наказу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації № 709 від 12.12.2017р. року «Про підсумки обласного конкурсу на кращий творчий проект з предмета «Технології» серед учнів ПТНЗ» переможцями визнано по номінаціях:

  • «Технологія плетення з паперової лози»: І місце – Киричика Іллю, учня Маневицького професійного ліцею (скринька «Черепашка»).
  • «Технологія ліплення з солоного тіста»: І місце – Крат Оксану, ученицю Любешiвського технічного коледжу ЛНТУ (картина з солоного тіста «Кали»).
  • «Технологія матчворку»: І місце – Чайку Олега, Казмірука Віталія, учнів ПТУ №27 м.Берестечка (композиція «Мого натхнення джерело»).
  • «Технологія виготовлення подарункових упаковок»: І місце – Несмянович Світлану, ученицю ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» (подарункова упаковка «Весняний вінок»); ІІ місце – Яринчук Євгенію, ученицю Ковельського професійного ліцею (букет з печива та солодощів «Солодкий калейдоскоп»).
  • «Технологія вишивки»: І місце – Мельничук Надію, ученицю ДНЗ «Нововолинський центр ПТО» (пасхальний рушник, вишитий бісером).
  • «Технологія дизайну предметів інтер’єру»: І місце – Шуньєва Владислава, учня Волинського коледжу НУХТ (картина у стилі примітивізму «Дзвіночки»).

       Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих робіт!

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Підведені підсумки обласного конкурсу на кращий творчий проект з предмета «Технології»