Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Святий Миколай поспішає на передову

  Допомога АТО в наш час-це діяльність, завдяки якій можна забезпечити фронт необхідним хоча б частково. Торчинський професійний ліцей також не може стояти осторонь проблем українських солдатів, тому постійно долучається до благодійної допомоги військовослужбовцям, що проходять службу в АТО. Ми впевнені, що серед них є і наші колишні учні. І нам дуже хотілося підтримати їх перед новорічними святами якщо не повністю матеріально, то хоча б морально.

 

  Акція «Ми разом» проходила у ліцеї з 11 по 15 грудня 2017 р. За цей короткий час було зібрано і передано нашим воїнам теплий одяг, засоби гігієни, домашню консервацію, а також вареники з картоплею та шкварками, які так старанно ліпили наші учні. Активність проявили  дирекція ліцею, працівники та учнівський Комітет. Учні писали вітальні листівки з подяками.

  Волонтер Пристайчук Василь Миколайович допоможе доставити допомогу та подарунки бійцям.

  Дорогі наші солдати! Вітаємо Вас з Днем Святого Миколая, Новим 2018 роком і Різдвяними святами!

  Напередодні зимових свят серце кожного з нас переповнюється приємним теплом. Тому, зустрічаючи Новий рік та Різдво, знайте, що про Вас не забули! Ми і надалі будемо допомагати та підтримувати Вас, адже мрії в нас спільні-щасливе майбутнє України!

  Здоров'я Вам міцного, сили волі, оптимізму, віри в себе і в мирне небо нашої держави! Нехай з Вами завжди буде ангел-охоронець та материнська молитва!

        

Соціальний педагог Оксана Рекус

Ви тут: Главная Вісті з ПТНЗ Святий Миколай поспішає на передову