Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Забілів снігами гай-їде Святий Миколай!

Радіє небо і земля,

Всіх Божа ласка окриля.

І воскресає рідний край-

Іде Угодник Миколай!

   Із року в рік, щоранку, 19 грудня , усі, хто вважає себе дітьми, шукають під подушками або у своїх чобітках довгожданні гостинці. Тому й знають, що в цей день годиться славити Святого Миколая, який не покидає в біді ні людини, ні звіра, ні пташини.

 Постать Миколи Чудотворця, єпископа з грецького міста Міри, що у Лікії, є чи не найпопулярнішою серед українців. Зайдіть у храм-і ви побачите найбільший гурт людей перед іконою, на якій зображений Святий Микола. Українці з особливою пошаною ставляться до нього і найчастіше звертаються з молитвами. Бо саме він є швидким заступником в усіх бідах та скорботах, а образ його висить мало не в кожній українській хаті. Багато великих і преславних чудес створив цей великий угодник Божий на землі й на морі: виносив з глибин морських на сушу тих, хто потопав, сліпим повернув зір, кульгавим-ходу, німим-мову, убогих і злиденних збагатив, голодним їжу подав, і кожному при будь-якій нужді був помічником і заступником.

 Усі ми любимо свята і дні, коли сама душа радіє. Завітало свято щедрого Миколи і до дітей-сиріт, дітей-інвалідів та дітей, батьки яких є учасниками АТО Торчинського професійного ліцею. Чекали вони на нього давно і з нетерпінням. Учасники гуртків вокального та "Юні патріоти" підготували святковий концерт "В гостях у святого Миколая".

 Директор ліцею Олександр Сергійович Вознюк привітав дітей і побажав їм міцного здоров’я, щасливої долі, щоб Миколай Чудотворець ніколи не забував про них і приходив з щедрими дарами. По закінченні свята  Святий Миколай  вручив дітям подарунки.

  Ми щиро дякуємо всім, хто відгукнувся на наші прохання. Бажаємо усім міцного здоров'я, щастя і затишку у ваших оселях.

  І зовсім не розгнівається Святий Угодник, а зрадіє, коли хтось навіть і збереться так, як Він, і замість Нього прийде до дітей з дарунками, добрим словом та наукою. Радіє Він, коли таких його заступників є якнайбільше між людьми, і коли діти втішаються в день його іменин, особливо знедолені та інваліди.

Соціальний педагог  Оксана Рекус 

Ви тут: Главная Вісті з ПТНЗ Забілів снігами гай-їде Святий Миколай!