Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Турнір пам’яті в ДНЗ «Нововолинський центр ПТО»

  Вже стає доброю традицією проводити турнір з рукопашного бою на честь десяти випускників державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти», які загинули на території проведення антитерористичної операції.

  Юні, молоді, мужні, завзяті, незламні та готові власним життям боронити наш мир і спокій. Такі різні долі, але об’єднані любов`ю до Батьківщини, боротьбою за наше щасливе майбутнє в одну єдину фронтову долю бійців АТО, які закінчили свій життєвий шлях, відстоюючи цілісність і незалежність України.Їхні імена завжди будуть в нашій пам’яті: Кантор Ігор, Бугайчук Сергій, Демчук Вадим, Комаристий Андрій, Касьян Василь, Мороз Петр, Смирнов Олександр, Корнелюк Богдан, Попов Павло, Бірюков Роман. Воїни, що стали для свого народу бойовим знаменом сучасної історії.

 Цього року турнір пройшов 27 грудня 2017 року в спортивній залі поліції м.Нововолинська. В змаганнях взяли участь команди секції змішаних єдиноборств, ГО “Сила гарту” – араши-карате та секції рукопашного бою ДНЗ «Нововолинський ЦПТО».

  Училищна команда у складі 5 учнів достойно виступила на змаганнях. Перші місця посіли Попович Богдана (серед дівчат), Оленюк Сергій та Савенок Максим (у різних вагових категоріях), ІІ місце зайняли Горліковська Крістіна та Довгун Валентин. Вітаємо переможців та призерів!

Орест Щеп’як, керівник секції рукопашного бою

 

Ви тут: Главная Вісті з ПТНЗ Турнір пам’яті в ДНЗ «Нововолинський центр ПТО»