Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Ковельський професійний ліцей - дипломант Всеукраїнського огляду-конкурсу з охорони праці

      Міністерством освіти і науки України підведено підсумки Всеукраїнського огляду-конкурсу професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці (наказ МОН України №5 від 03.01.2018р. "Про підведення підсумків Всеукраїнського огляду-конкурсу професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці").

       Метою Конкурсу було поліпшення умов і підвищення  рівня безпеки праці та навчання в професійно-технічних навчальних закладах, попередження травматизму і професійних захворювань усіх учасників навчально-виховного процесу; підвищення відповідальності керівників за забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці та навчання; комплексного розв'язання завдань управління охороною праці в ПТНЗ.

        За результатами ІІІ (заключного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу ПТНЗ на кращу організацію роботи з охорони праці Ковельський професійний ліцей (переможець ІІ етапу Конкурсу) визнано кращим у номінації «Використання наочної і просвітницької інформації під час організації роботи з охорони праці» та нагороджено дипломом призера.

          Вітаємо навчальний заклад з нагородою!

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Ковельський професійний ліцей - дипломант Всеукраїнського огляду-конкурсу з охорони праці