Шекспір - це пророк, посланий Богом,

 щоб просвітити нам таємницю про людину, про душу людську.

                                Ф.Достоєвський

   Темі творчості відомого класика англійської літератури, його безсмертним шедеврам, що засвідчують найпотаємніші куточки людської душі, присвячено секцію викладачів зарубіжної літератури на тему «Філософські та моральні проблеми в трагедії "Гамлет". Провідні мотиви», яка відбулася  на базі ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ».

    Розпочала роботу засідання методист НМЦ ПТО у Волинській області Мирослава Карпевич-Ящук, яка розповіла про нормативні документи МОН України щодо вивчення зарубіжної літератури у 2018-2019 н.р., зосередила увагу на змінах, які відбулися у навчальній програмі.

    Про основні види скрайбінгу, етапи його створення розповіли викладачі Іванна Єфімчук (Колківське ВПУ), Марія Нагурнік (Оваднівський ПЛ).

    Керівник секції Світлана Хомич (Володимир-Волинське ВПУ) показала майстер-клас з використання скрайбінгу на уроках зарубіжної літератури, порекомендувала сервіси, необхідні для його створення.

     У ході секції учасники мали змогу відвідати відкрите заняття із зарубіжної літератури, яке провела викладач ДПТНЗ «Камінь- Каширське ВПУ» Майя Литвинець. Педагог уміло і якісно використовувала інтерактивні методи навчання (бліц-опитування, асоціативні вправи, психологічне спостереження, роботу в групах), що ефективно сприяли  мотивації для  вивчення нового матеріалу. Родзинкою на уроці стало застосування інтернет-технології скрайбінгу (аплікаційного, відеоскрайбінгу), який допоміг педагогові активізувати його творчий потенціал.

   Завершальним  етапом засідання стало проведення методистом НМЦ ПТО у Волинській області Мирославою Карпевич-Ящук анкетування її учасників з метою перевірки готовності педагогів до інновацій у педагогічній діяльності. Керівник секції, викладач Володимир-Волинського ВПУ Світлана Хомич підвела підсумки та визначила завдання роботи секції  на наступний рік.

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Вчимося сприймати прекрасне за допомогою скрайбінгу