«Упровадження різних методів навчання на уроках української літератури, спрямованих на активізацію навчальної діяльності учнів»на таку тему 09 квітня 2019 року відбулася секція словесників у Володимир- Волинському ВПУ.

   Мета семінару – обмін досвідом використання нових, сучасних  методів навчання на уроках словесності, спрямованих на активізацію навчальної діяльності учнів, для формування інноваційної особистості, спроможної повноцінно реалізуватися в житті.

 Розпочала захід керівник секції, методист НМЦ ПТО у Волинській області Мирослава Карпевич-Ящук з презентацією про компетентнісний підхід при вивченні української мови та літератури, наголошуючи на необхідності  впровадження компетентностей як засобу використання  набутих знань  та  умінь для розв’язання практичних проблем.

 

 У ході роботи семінару було організовано роботу в групах, де учасники мали змогу продемонструвати уміння з моделювання структурних елементів сучасного компетентнісного уроку. Викладачі ЗП(П)ТО Світлана Кереб    (ДПНЗ «Камінь-Каширське ВПУ), Валентина Морозюк ( ПТУ №27 м.Берестечка) поділились власним досвідом використання інноваційних та інтерактивних методів при вивченні творчості В.Підмогильного та Лесі Українки.

 Інноваційним, сповненим позитивними враженнями, був урок з української літератури, який провела викладач словесності Володимир-Волинського ВПУ Надія Васенько на тему: «Тематика поезій М. Вороного-символіста». Педагог майстерно використала сучасні, інноваційні засоби, зокрема: відеоскрайбінг, відеофільм, картку-помічник з лайфаками тощо.

 Під час круглого столу на тему:«Підготовка учнів ЗП(П)ТО до зовнішнього незалежного оцінювання» учасники обговорили шляхи вдосконалення та проведення ДПА з української мови у формі ЗНО. Мирослава Карпевич –Ящук, методист НМЦ ПТО у Волинській області, у презентації «Типові питання щодо написання твору ЗНО» зосередила увагу на структурі власного висловлювання, шляхах уникнення помилок, які виникають при його написанні.

 На завершення роботи секції педагоги долучилися до обговорення  професійних проблем, обмінялися думками, враженнями від роботи навчально-практичного семінару, окреслили  тематику питань на наступний рік.

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Крокуємо з інноватикою до вершин професійної майстерності