В 2019/2020 навчальному році учні ЗП(ПТ)О вже втретє будуть здавати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. В той час, коли організаційній та знаннєвій складовим готовності учнів до ЗНО приділено багато інформаційних джерел, психологічна підготовка учнів залишається поза комплексною увагою.

       З метою подолання цього дисбалансу та підвищення рівня підготовки учнів до здачі ДПА у формі ЗНО 13 березня 2020 року на базі НМЦ ПТО у Волинській області проведено обласний вебінар «Підготовка здобувачів освіти до складання ЗНО. Психологічний аспект»На семінарі розглядалися питання психологічної готовності здобувачів освіти ЗП(ПТ)О до складання зовнішнього незалежного оцінювання, а також корисні поради щодо підготовки та успішної здачі ЗНО.

     Розпочала вебінар його організатор, методист НМЦ ПТО у Волинській області Наталія Патейчук, з питанням «Методичні аспекти психологічної готовності здобувачів освіти до зовнішнього незалежного оцінювання».

     Формування психологічної готовності учнів до ЗНО розкрила Олена Шайнюк, практичний психолог ДНЗ «Ковельський центр ПТО», зокрема, розглянувши види психологічного супроводу, труднощі при проходженні будь-якого тестування та шляхи їх подолання тощо.

       Методисти центру Мирослава Карпевич-Ящук та Оксана Добровольська презентували слухачам вебінару підготовлені путівники для учнів ЗП(ПТ)О:

  • «Як підготуватись до ЗНО з української мови та літератури»;
  • «Як безкоштовно та успішно підготуватись до ЗНО: 6 онлайн-рішень і не тільки…». 

     На завершення обласного заходу рекомендації педагогічним працівникам, батькам та учням щодо психологічної підготовки до ЗНО надала Оксана Рекус, соціальний педагог Торчинського професійного ліцею.

     Підводячи підсумки семінару Наталія Патейчук подякувала всім за участь та наголосила, що запорука успішного складання тестів: власна наполегливість, мотивація, відсутність хвилювання та ґрунтовна підготовка.

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Обласний семінар «Підготовка здобувачів освіти до складання ЗНО. Психологічний аспект»