STEM-освіта ‒ тренд, на який покладаються величезні надії, від популяризації інженерно-технологічних професій серед молоді до можливості зробити кар’єру в професійній сфері. 23 червня 2020 року згідно річного плану роботи в режимі онлайн пройшло чергове засідання творчої групи педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з теми «Впровадження освітніх STEM-технологій в ЗП(ПТ)О».

      Участь в даному засіданні взяли не лише її безпосередні члени, а й педагогічні працівники ЗП(ПТ)О, яких цікавить тематика STEM-освіти.

      На початку засідання керівник творчої групи, методист НМЦ ПТО у Волинській області Оксана Добровольська, проаналізувала виконання плану роботи, відмітила результативність впровадження STEM-освіти в профтехосвіті області та звернула увагу на необхідні до виконання завдання та терміни їх виконання.

     

     Учасникам засідання були презентовані методичні рекомендації «STEM-освіта: зміст та принципи», розроблені членом творчої групи Лілією Мамчур, методистом НМЦ ПТО. Дані рекомендації увійдуть до очікуваного підсумкового збірника доробок творчої групи.

      Активну участь в обговоренні та презентації локального впровадження інновацій в закладах освіти взяли STEM-команди: Наталія Голубчук та Ніна Архипова (ДНЗ «Ковельський центр ПТО»), а також Ніна Зінчук та Ольга Мацюк (Володимир-Волинське ВПУ).

    Завершилось засідання оглядом інформаційних новинок, настановами на позитивну роботу та взаємними побажаннями міцного здоров'я та вдалих відпусток.

      Успішної всім освітньої STEM-трансформації!