4 листопада 2020 року в режимі онлайн відбулась обласна секція вихователів гуртожитків  закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Моніторингова складова у діяльності вихователя гуртожитку ЗП(ПТ)О».

   Розпочала вебінар керівник секції Наталія Патейчук, методист НМЦ ПТО у Волинській області, яка проінформувала про Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у гуртожитках в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), про діяльність вихователів під час дистанційного навчання та проаналізувала завантаженість гуртожитків здобувачами освіти.

    Оксана Добровольська, методист НМЦ ПТО, розповіла про організацію та проведення електронного моніторингу, використання Google-форм у роботі вихователя гуртожитку.

    Практичним досвідом роботи поділилися вихователі: Вікторія Козакевич та Ольга Мілих (Луцький центр ПТО) – про напрямки та форми роботи під час дистанційного навчання, роботу вечірньої гімназії «Берегиня» та клубу «Патріот»,  Любов Никитюк (ДНЗ «Ковельський центр ПТО») – про роботу щодо створення сприятливої педагогічної атмосфери в учнівському гуртожитку, Оксана Давидюк (Володимир-Волинське ВПУ) – про особливості адаптації учнів у гуртожитку і способи їх вирішення.

  На завершення секції проведено  анкетування учасників з питань роботи над методичною проблемою та використання в практичній діяльності дистанційних технологій.

Google-форма «Онлайн-анкета учасника обласної методичної секції вихователів гуртожитків ЗП(ПТ)О Волині»

Узагальнені відповіді Google-форми

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Моніторингова складова у діяльності вихователя гуртожитку ЗП(ПТ)О