Колківський центр ПТО
У 2022 році за ініціативи Міністерства освіти і науки України та Асоціації коледжів Великобританії було відібрано 6 закладів П(ПТ)О України для участі у навчальній програмі Європейської Комісії eTwinning. Серед них - Колківський центр ПО. Відбувся робочий семінар, на якому було представлено можливості Twinning для реалізації спільних проєктів від Cormack Consultancy Group, Q&As. Колківський ЦПО презентував свою діяльність і зацікавленість участі у проєктах Twinning.
Відокремлений структурний підрозділ «Любешівський технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету»
Назва проєкту: «Обмін старших за віком фахівців»
Термін виконання проєкту 05.04.2020-25.04.2021 рр.
Служба Старших Експертів (SES) – провідна німецька організація та однойменний благодійний фонд на громадських засадах направляє досвідчених фахівців з Німеччини для підвищення кваліфікації викладачів закладу та покращення методів та прийомів викладання. Робота в проєкті розширить міжнародні можливостей здобувачів освіти та дозволить опанувати певні компетентності, затребувані міжнародною практикою.
Колківське вище професійне училище
Назва проєкту: «Senior Experten Service (Служба старших експертів)»
Термін виконання проєкту 4.11.2020-4.04.2021 рр.
Мета проєкту - перейняти міжнародний досвід для підвищення кваліфікації педагогічних працівників та здобувачів освіти з професій кухар, кондитер. В ході онлайн-дискусії педагогічні працівники закладу та німецький експерт в галузі кулінарії Херманн Тіль визначилися з основними завданнями, над якими будуть працювати в проєкті:
- розвиток компетентностей педагогічних працівників;
- покращення підготовки фахівців для харчової промисловості шляхом удосконалення навичок роботи на сучасному обладнанні та використання передових технологій обробки харчових продуктів.
Проєкт відбувається за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини та Федерального міністерство освіти і наукових досліджень Німеччини.
Державний професійно-технічний навчальний заклад «Камінь-Каширське вище професійне училище»
Назва проєкту: «Співпраця в сфері освітньої діяльності між ДПТНЗ «Камінь-Каширське вище професійне училище» (Україна) і Центром професійного навчання Валгамаа (Естонія)»
Термін виконання проєкту 31.10.2018 – 31.10.2021 рр.
Мета проєкту - співробітництво з метою обміну досвідом, навчально-методичними та іншими матеріалами з організації ведення освітнього процесу, підготовки професійних кадрів, розробки спільних освітніх програм і методик, проведення спільних науково-методичних семінарів, виставок, конкурсів, організація обміну делегаціями працівників і учнів з метою взаємної участі в проєктах, олімпіадах, конкурсах, культурно-масових та спортивних заходах.
За результатами діяльності в проєкті у 2019-2020 було організовано стажування учнів та педагогів Камінь-Каширського ВПУ в Центрі професійного навчання Валгамаа:
- 2 учнів Камінь-Каширського ВПУ з професії «кухар» ;
- 4 учнів та 2 педагогів Камінь-Каширського ВПУ з професії «електрогазозварник».
2 учні Камінь-Кашисрького ВПУ з професії «електрогазозварник» взяли участь в міжнародних змаганнях зварників «Viru Welder – 2020», що проходив у м. Сілламяе (Естонія).
Багато молодих людей мріють про те, щоб одного разу відвідати Європу. Зважаючи на євроінтеграційні процеси , таких можливостей стає все більше.
В 2014 році Фондом «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду ім. Роберта Боша була заснована програма «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді». Метою програми є активізація відносин з Україною та підтримка молодих людей з Німеччини та України з активною позицією за демократичні цінності та порозуміння між народами.
Програма підтримує проекти, в яких молодь хоче втілити зміни у найрізноманітніших сферах: історично-політична освіта, права людини, захист навколишнього середовища або інші теми, які цікавлять молодих людей у Європі та зміцнюють німецько-українську співпрацю.
Для участі потрібно:
- мати партнерську організацію в Німеччині;
- заповнити аплікаційну форму ;
- скласти план витрат і фінансування
- мати копії установчих документів усіх організацій-учасників;
- копії довідки про неприбутковість всіх організацій-учасників;
- розробити програму зустрічей.
Оголошення конкурсу, бланки і додаткову інформацію можна знайти на сайті:
https://www.stiftung-evz.de/rus/podderzhka-proektov/vystuplenie-za-prava-cheloveka/meet-up.html