«Компетентнісно орієнтований підхід до навчання як чинник модернізації змісту освіти» - на таку тему 09 листопада 2021 року в режимі онлайн відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників зварювальних професій. У заході взяли участь педагогічні працівники ЗП(ПТ)О області, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників відповідного напрямку.

   Методист НМЦ ПТО у Волинській області Едуард Старчевський виступив на тему: «Компетентісний підхід до навчання», у якому акцентовано увагу присутніх на важливості спрямування освітнього процесу на формування й розвиток ключових та професійних компетентностей особистості. 

  Присутні обговорили питання популяризації зварювальних професій шляхом проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine». Педагогічні працівники ДНЗ «Нововолинський центр ПТО» Тарас Снігарук, ДПТНЗ «Камінь-Каширське  ВПУ» Андрій Величко та Володимир-Волинського центру ПО Володимир Венгер поділились досвідом використання можливостей навчально-практичних центрів зварювальних робіт для підвищення професійної компетентності педагогів та здобувачів освіти, відзначили переваги і недоліки при їх підготовці.

  Відбулось обговорення впровадження стандарту професійної (професійно-технічної освіти на основі компетентнісного підходу із зварювальних професій, визначено проблеми та шляхи їх вирішення у ході роботи.

  Досвідом розвитку творчих компетентностей здобувачів освіти засобами проектної технологї під час виробничого навчання поділився майстер виробничого навчання ДНЗ «Ковельський центр ПТО» Микола Бирук.

   Підбиваючи підсумки секції, Едуард Старчевський зазначив, що тільки впровадження компетентнісного підходу до навчання сприяє підготовці кваліфікованих робітників відповідно до сучасних вимог часу. 

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Компетентнісний підхід до навчання при підготовці кваліфікованих робітників зварювальних професій