«Оновлення змісту навчання шляхом розроблення освітніх модульних навчальних програм відповідно до вимог стандартів професійної (професійно-технічної) освіти» – тема обласної секції педагогічних працівників сфери побуту  та обслуговування, яка відбулася  11 листопада 2021 року в режимі онлайн.

    Розпочала роботу засідання Ольга Іванюк, методист НМЦ ПТО у Волинській області, із виступом, у якому закцентувала увагу учасників на важливості спрямування освітнього процесу на формування й розвиток ключових та професійних компетентностей особистості.  

     Досвідом роботи зі складання навчальних планів і програм за модульними програмами з інтегрованої професії «Перукар (перукар-модельєр); манікюрник» поділилась викладач ДНЗ «Ковельський центр ПТО» Людмила Павляшик. 

   Учасники онлайн-зустрічі створили віртуальний круглий стіл, де мали змогу обговорити методи оцінювання результатів навчальних досягнень здобувачів освіти. Про використання різних методик оцінювання знань   здобувачів освіти    розповіли педагогічні    працівники: Людмила Павляшик  (ДНЗ  «Ковельський центр ПТО»), Тетяна Сушко та Ольга Біднюк (ДНЗ «Нововолинський центр ПТО»), а також методист НМЦ ПТО у Волинській області Вікторія Захаркевич.

      Цікавою та змістовною була робота на тему «Оновлення змісту навчання шляхом впровадження новітніх виробничих технологій в освітні модульні програми», яку презентували педагоги Луцького центру ПТО.

      Про структуру організації  навчальної діяльності в умовах змішаного навчання, системність у розвитку професійних компетентностей здобувачів освіти засобами інформаційних технології з професії «Продавець» на заняттях з професійно-практичної підготовки розповіла майстер виробничого навчання Володимир-Волинського центру ПО Галина Сидорчук.

      На завершення Ольга Іванюк, методист НМЦ ПТО у Волинській області, підсумувала роботу секції та підкреслила важливість збереження стабільності роботи закладів освіти незалежно від умов пандемії відповідно до сучасних вимог.

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Формуємо системний та комплексний підхід до компетентнісного навчання