В освітньому процесі ЗП(ПТ)О проблема розвитку пізнавальної активності набула актуального значення, оскільки сучасне життя вимагає від здобувачів освіти ефективно орієнтуватися в професійному середовищі, яке постійно змінюється. Питання формування пізнавальної активності здобувачів освіти з професій агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва розглядалися на секції педагогічних працівників даного напрямку підготовки, яка відбулася 30 листопада 2022 року дистанційно у асинхронному режимі.

   

 Учасники засідання змушені працювати дистанційно на період відключення електропостачання у різних районах області. Для роботи вони отримали посилання на матеріали у віртуальній навчальній кімнаті у Google Класі, де забезпечується можливість зворотного зв’язку та спілкування шляхом написання приватних коментарів.

  Актуальним питанням розвитку пізнавальної активності здобувачів освіти у ЗП(ПТ)О в умовах змішаного та дистанційного навчання присвячені виступи Вікторії Захаркевич, методиста НМЦ ПТО у Волинській області, та Світлани Калитюк, методиста Володимир-Волинського ЦПО.

   Богдан Шостакевич, викладач Володимир-Волинського ЦПО, та Микола Товкач, викладач Колківського ЦПО, обмінялися досвідом активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти при вивченні предметів агротехнологічного напрямку.

  Віталій Кривкін, майстер виробничого навчання Володимир-Волинського ЦПО, та Ігор Усов, викладач Старовижівського ПЛ у форматі педагогічної майстерні демонструють застосування експериментального методу при підготовці здобувачів освіти агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва.

   Незважаючи на труднощі, педагогічні працівники системи П(ПТ)О області продовжують обмін досвідом та ефективну співпрацю з колегами.

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Секція педагогічних працівників агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва