25 березня 2015 року на базі ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» пройшло засідання обласної секції старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів області, які зустрілись з метою обговорення актуальних проблем забезпечення якісної організації професійно-практичної підготовки кваліфікованих робітників області.

  Зі вступним словом до присутніх звернулась директор НМЦ ПТО у Волинській області Зоя Парфенюк, яка особливу увагу у своєму виступі звернула на зміни, які відбудуться у професійно-технічній освіті, нормативні документи, які перебувають на громадському обговоренні.

  Із цікавістю учасники секції переглянули презентацію системи роботи старшого майстра ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» Ігоря Гордія, відвідали та обговорили урок виробничого навчання з професії кухар на тему «Приготування супів-пюре», який провела Руслана Чирко.

  Неабиякий інтерес в усіх викликала професійна дискусія, на якій піднімались важливі питання організації роботи щодо забезпечення навчальних майстерень (лабораторій) обладнанням, матеріалами, інструментами та технологічною документацією; підвищення фахової та професійної майстерності майстрів виробничого навчання; організації проведення кваліфікаційних пробних робіт.

  Досвідом роботи з вищеназваних питань поділились старші майстри  ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» Ігор Гордій, Нововолинського ВПУ Борис Дудюк, майстер виробничого навчання з професії монтажник гіпсокартонних конструкцій Олександр Сидорук та інші. Наважливості ІКТ в роботі старшого майстра зупинилась керівник секції, заступник директора НМЦ ПТО у Волинській області Інна Семенюк.

   Під час проведення управлінського практикуму старші майстри обговорили плани навчально-виробничої діяльності ПТНЗ на рік; проаналізували свої посадові інструкції, зміст розділу «Професійно-практична підготовка» з плану роботи ПТНЗ, номенклатуру  справ,  документацію, які повинні в них бути.

  Керівник секції Інна Семенюк, проаналізувала результати обласного конкурсу навчальних майстерень з професії «електромонтер з ремонту та обслуговування устаткування», малочисельних професій, а також, презентувала присутнім аспекти організації уроку виробничого навчання відповідно до сучасних вимог.

  На завершення секції було прийнято відповідні рішення, гості училища ознайомились з матеріально-технічною базою ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ».

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Старші майстри ПТНЗ Волині області обмінялись інноваційним досвідом