Чергове засідання  обласної школи молодого викладача, що відбулось  21 квітня на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» було присвячене проблемі подолання  небажання учнів вчитися, створення мотиваційних умов до навчання засобами сучасної методики.

   У першій частині засідання була організована робота в  групах з відстеження думки:

   -  Чому урок нецікавий?

   -  Як зробити його цікавим?

    -  Що для цього потрібно?.

  На вирішення даної проблеми молодими викладачами був запропонований  свій рецепт, основна ідея якого в усунені одноманітності у проведенні  уроків та використання різноманітних  активних форм роботи,  які і є основним  засобом підвищення мотивації учнів до навчання.

  Особлива увага звертається  на забезпечення ефективності процесу навчання шляхом умілого поєднання оптимальних методів і методичних прийомів на різних етапах уроку  з урахуванням індивідуальних особливостей учнів.

   Під керівництвом Мамчур Л.В., методиста НМЦ ПТО, були змодельовані на конкретному теоретичному матеріалі проблемно-пошукові методи роботи, організація самостійної роботи з підручником, таблицями, іншим  інформаційним матеріалом.

  На думку молодих педагогів, підготувати і провести такий урок дуже непросто. Для цього треба багато знати, багато вміти, дуже хотіти, відповідально ставитися до своїх обов’язків, а найбільше – вийти на новий рівень педагогічного мислення.

  На закінчення роботи учасники  обмінялися враженнями та висловили побажання щодо змісту питань на наступні засідання обласної школи. 

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Стимулюємо інтерес учнів до навчання