Дистанційне навчання, яке визнане одним з пріоритетних напрямів програми модернізації навчального закладу, сприяє створенню умов, необхідних для досягнення нової сучасної якості освіти, а також отримання можливості неперервного підвищення кваліфікації та професійної компетентності.

      27 квітня 2015 року в режимі он-лайн зв’язку відбувся обласний проблемний семінар «Впровадження дистанційної освіти в систему ПТО Волинської області», організований НМЦ ПТО у Волинській області та ДПТНЗ «Луцьке ВПУ». До участі запрошувались методисти, заступники директорів з навчальної роботи педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів області.

        Ведучим та адміністратором вебінару виступила Оксана Добровольська, методист НМЦ ПТО.

        Програма вебінару включала наступні питання:

1. Теоретичні основи впровадження дистанційної освіти

2. З досвіду роботи інших областей щодо впровадження дистанційної освіти в систему професійної освіти:

  • НМЦ ПТО у Дніпропетровській області «Використання сучасних інформаційних засобів методистами НМЦ ПТО у підвищенні професійного рівня педагогів (дистанційне навчання педагогів по створенню портфоліо на базі платформи Moodle)»
  • Кримська республіканська установа «НМЦ ПТО» «Організація дистанційного навчання з професії «Кухар» з використанням платформи moodle»

3. Презентація діяльності дослідно-експериментальної роботи за темою «Вплив  технологій дистанційного навчання на підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників» на базі ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище»

4. Анкетування щодо можливостей впровадження дистанційної освіти в ПТНЗ області.

      Учасники вебінару визначили основні проблеми впровадження дистанційної освіти, окреслили перспективні напрямки та шляхи щодо роботи в даному напрямку, зокрема, навчання педагогічних працівників, проведення семінарів на базі ПТНЗ, визначення потенційних можливостей навчальних закладів з питань дистанційного навчання. Присутні висловили вдячність за надані матеріали та отриману цікаву та корисну інформацію.

        Сподіваємось, що проведений вебінар стане ще одним кроком до впровадження дистанційної освіти в систему ПТО області, що забезпечить перехід діяльності професійно-технічних навчальних закладів на якісно новий рівень.

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Обговорено проблеми та перспективи провадження дистанційної освіти в систему ПТО Волинської області