Весняні, сонячні травневі дні запам’ятаються вихователям гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів Волині обласним конкурсом «Вихователь року».  Цей конкурс – це засіб  висвітлення кращого досвіду вихователів, свято таланту, завзятості, мудрості, виваженості.

    Організатори  конкурсу: управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та Навчально-методичний центр ПТО у Волинській області.

   Конкурс проводився  у два тури: І тур (лютий- березень) – вивчалася робота вихователів гуртожитків на рівні ПТНЗ. Конкурсні матеріали кращих з них подавалися оргкомітету.

        За звання  найдостойнішого боролися 20 вихователів гуртожитків ПТНЗ області. За результатами заочного етапу ІІ туру у фінал конкурсу, який проводився 6 травня  2015 року на базі НМЦ ПТО, потрапило 6 конкурсантів.

        Учасники взяли участь у тестуванні на знання основ психології та педагогіки, методики, нормативних документів з виховної роботи та презентували власний досвід роботи: представляли себе як особистість, демонстрували свою ерудицію, підготовку та оригінальність, вміння працювати у нестандартних ситуаціях, що дало можливість переконатися у тому, що вихователь – не лише педагог, а й поет, танцівник, спортсмен, кулінар, фоторепортер, квітникар…

         Після тривалої дискусії журі визначило переможців. Почесне звання «Вихователь року» виборола  Оксана Давидюк, вихователь гуртожитку Володимир-Волинського ВПУ.

        ІІ місце розділили  Надія Писарська та Василь Остапук, вихователі гуртожитків Колківського ВПУ і Ковельського ПЛ.

         Серед призерів конкурсу –  Тетяна Швайко, Тетяна Цвіх, Лариса Мельник, вихователі гуртожитків Любешівського технікуму, ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва і архітектури» та  ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ».

          Щиро вітаємо переможців, які будуть по належному вшановані та нагороджені на урочистостях, які відбудуться з цієї нагоди в кінці трвня на базі Володимир-Волинського ВПУ.

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Конкурс «Вихователь року» серед вихователів гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів – свято талантів