Школою кондитерської майстерності розпочалось засідання обласної секції педпрацівників ресторанного господарства, яке відбулось 5 листопада 2015 року на базі Оваднівського професійного ліцею. Демонстрація-презентація майстер-класу з виготовлення  цукрового  букету з квітів астермерії за  англійською  технологією дала можливість присутнім ознайомитися з новими методиками, інструментами та пристосуваннями, авторськими напрацюваннями майстра виробничого навчання Юлії Фесік.

    Досвідом викладання предмета «Малювання та ліплення» поділилась з учасниками секції викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Оваднівського професійного ліцею Ірина Жолнач, яка також презентувала розроблені навчальні посібники з предмета.

   Педпрацівники Оваднівського, Старовижівського, Торчинського професійних ліцеїв, ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ», ПТУ №11 м. Нововолинська (Ю. Фесік, Н. Лисик, С. Філевська, Г. Муравчук,  В. Монець) презентували напрацювання своїх навчальних закладів щодо впровадження регіонального компоненту та новітніх технологій у навчально-виробничий процес за професіями кухар; кондитер.

    Керівник секції, заступник директора НМЦ ПТО Інна Семенюк  розповіла про методичні напрацювання педпрацівників ПТНЗ ресторанного профілю, які опубліковані у виданнях всеукраїнського рівня та представлені на обласну виставку дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» у 2015 році та провела методичні консультації з тем: організація державної кваліфікаційної атестації з професій кухар, кондитер; методологія складання презентацій у стилі «Печа-куча».

       Загалом секція викликала багато жвавих обговорень серед присутніх.

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Творчий учень – результат творчо працюючих викладачів та майстрів виробничого навчання