У вересні-грудні 2015р. управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації спільно з Навчально-методичним центром  ПТО  у Волинській області організовано та  проведено обласний огляд-конкурс кабінетів з предмета «Захист Вітчизни» серед професійно-технічних навчальних закладів, в якому взяли участь 19 ПТНЗ області.

  Метою конкурсу було подальше удосконалення комплексно-методичного забезпечення предмета, інтенсифікація навчально-виховного процесу, покращення військово-патріотичного виховання учнівської молоді, вивчення, узагальнення та впровадження кращого педагогічного досвіду викладачів предмета «Захист Вітчизни».

    Подані  навчальними закладами матеріали свідчать про значну  роботу, яка проведена в ПТНЗ області щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, зміцнення навчально-матеріальної бази та КМЗ предмета «Захист Вітчизни».

    Так, у Нововолинському ВПУ кабінет приведений у відповідність до Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, забезпечений підручниками, навчально-наочними посібниками, відеотекою, наочними плакатами з усіх тем програми, робоче місце викладача обладнане мультимедійним проектором.

 У ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ», Колківському ВПУ, Володимир-Волинському ВПУ проведено реконструкцію кабінетів та придбано нові плакати за всіма розділами програми з предмета, довідкову та методичну літературу. 

  Кабінети з предмета «Захист Вітчизни»  ПТНЗ області стали центрами національно-патріотичного виховання та волонтерського руху молоді.

    На підставі спільного рішення організаційного комітету та журі Конкурсу визнано переможцем та призерами обласного огляду-конкурсу кабінетів з предмета «Захист Вітчизни» серед ПТНЗ області:

1 місце – кабінет Нововолинського ВПУ (директор Приступа В.І., зав.кабінетом Шаповал В.В.);

2 місце – кабінет Колківського ВПУ (директор Панасюк Л.Г.,зав.кабінетом Луговий В.Я.);

3 місце – кабінети ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» (директор Бряник В.М.,зав.кабінетом Жданюк С.М.) та Володимир-Волинського ВПУ(директор Смоляр В.А.,зав.кабінетом Нестерук В.В.);  

Завідувачів кабінетів – переможця та призерів нагороджено дипломами управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА.

Вітаємо переможця та призерів конкурсу! Бажаємо творчої наснаги та успіхів у справі національно-патріотичного виховання молоді!

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Підведено підсумки обласного огляду-конкурсу на кращий кабінет з предмета «Захист Вітчизни» серед професійно-технічних навчальних закладів