Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Навчально-методична рада

План засідань навчально-методичної ради НМЦ ПТО на 2016 рік

Лютий

1. Про підсумки роботи школи молодого майстра виробничого навчання (Іванюк О.М.)

2. Ефективне функціонування та наповнення електронної бібліотеки НМЦ ПТО (Добровольська О.Ф., Селедець С.В.)

3. Розгляд матеріалів педагогічних працівників, які претендують на присвоєння педагогічного звання «викладач-методист» (Селедець С.В.)

4. Підготовка методичних матеріалів, рекомендованих до друку. (Зіміна В.О.)

Травень

1. Про стан розвитку соціального партнерства у ПТНЗ машинобудівного профілю, як об’єктивної складової якісної підготовки кваліфікованих робітничих кадрів. (Грушка Г.М)

2. Аналіз результатів участі учнів ПТНЗ в олімпіадах, обласних та Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності серед учнів ПТНЗ (Семенюк І.Б.)

Жовтень    

1. Про стан методичного забезпечення з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (Юрченко С.Й.)

2. Про стан діяльності соціально-психологічних служб ПТНЗ області у 2015-2016 н.р. (за результатами річних звітів).(Зіміна В.О.)

3. Стан впровадження регіонального компоненту та новітніх виробничих технологій у навчально-виробничий процес з професій швейного профілю. (Іванюк О.М.)

Грудень

1. Звіт про роботу НМЦ ПТО у Волинській області за 2016 рік, затвердження проекту плану роботи НМЦ ПТО на 2017 рік. (Парфенюк З.І., методисти)

2. Про підсумки реалізації  ІІ та ІІІ етапів експериментальної роботи, що проводиться на базі експериментальних професійно-технічних навчальних закладів області. (Мамчур Л.В.)  


Наказ НМЦ ПТО від 15.01.2015 р. №1 "Про навчально-методичну раду Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області"

Положення про навчально-методичну раду Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Склад навчально-методичної ради Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Наказ НМЦ ПТО від 30.09.2015 р. №33 "Про внесення змін до складу навчально-методичної ради Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області


Рішення № 3/1 навчально-методичної ради Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області від 24.12.2015 р. "Звіт про роботу НМЦ ПТО за 2015 рік та завдання на 2016 рік"


Рішення № 1/1 навчально-методичної ради Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області від 26.01.2017 р. "Звіт про роботу НМЦ ПТО за 2016 рік та завдання на 2017 рік"

Ви тут: Главная Про НМЦ ПТО Навчально-методична рада