Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Колківське ВПУ – експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня

 Відповідно до наказу МОН України від 08.06.2017 року «Про проведення експерименту на базі Колківського вищого професійного училища» Колківському вищому професійно-технічному училищу надано статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня з теми «Організаційно-педагогічні умови створення і функціонування Центру професійної кар’єри у професійно-технічному навчальному закладі».

  Педагогічний колектив навчального закладу вже має багаторічний досвід співпраці з науковцями Поліської дослідної станції інституту агротехнологій і ґрунтознавства ім. О.Н.Соколовського та Національного наукового центру «Інститут грунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського» (м. Харків) в проведенні експериментальної роботи.

То ж сподіваємось, що високий рівень кваліфікації педагогічних працівників забезпечить належну організацію  науково-дослідної роботи на всеукраїнському рівні.

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Колківське ВПУ – експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня