Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - У добру дорогу!

       Ось і закінчився ще один навчальний рік. Цього року навчання завершили біля чотирьох тисяч випускників професійно-технічних навчальних закладів Волинської області.

       Державними кваліфікаційними комісіями, крім захисту дипломних робіт, розглянуто творчі роботи з використанням інноваційних технологій, сучасних матеріалів, які дають змогу покращувати комплексно-методичне забезпечення навчально-матеріальної бази навчальних закладів.

      Випускникам професійно-технічних навчальних закладів області, які успішно пройшли  державну кваліфікаційну атестацію, присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» з отриманої професії відповідного розряду (категорії).

       Урочисті заходи з нагоди вступу у доросле і самостійне життя кваліфікованих робітників відбулися в навчальних закладах профтехосвіти Волині. Привітати дипломованих робітників прийшли рідні, друзі, роботодавці та педагоги-наставники, які раділи за своїх вихованців, адже проводжали їх у вир дорослого самостійного життя із набутими знаннями та вміннями. Виступаючі побажали випускникам знайти свою дорогу в житті, стати справжніми професіоналами у своїй галузі та завжди пам’ятати тих, хто вручив їм путівку в життя-майстрів виробничого навчання та викладачів.

      Нехай закінчення навчання та отримання робітничої професії для всіх  випускників стане стартом успішної кар’єри та самостійного життя!