Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Локачинській філії Оваднівського професійного ліцею – 30!

       19 жовтня Локачинська філія Оваднівського професійного ліцею відзначає 30-річний ювілей з часу створення. Копітка, щоденна робота педагогів та учнів створила сьогоднішній авторитет навчального закладу, який відіграє вагому роль у підготовці кваліфікованих робітників для агропромислового  комплексу, галузі будівництва та сфери побуту.

 

        Навчальний заклад став надійним стартовим майданчиком для професійного навчання, адаптації та соціалізації учнівської молоді. З  теоретичними знаннями, практичними навичками учні відкривають для себе нові горизонти професійного становлення. Випускники філії стали справжніми професіоналами, що плідно працюють у сільськогосподарських підприємствах, підтримуючи аграрний імідж регіону.

         Колектив цілеспрямовано та наполегливо працює над підвищенням якості навчання, впровадженням сучасних виробничих технологій у навчальний процес. Тісний зв’язок з соціальними партнерами, центром зайнятості населення забезпечує якісну підготовку фахівців з затребуваних на ринку праці професій.

       Щира подяка та сердечний уклін всьому педагогічному колективу за плідну, наполегливу, багаторічну роботу. Приєднуємось до всіх побажань, які лунають у ці дні на адресу навчального закладу, і в свою чергу щиро вітаємо усіх працівників та учнів з святом!

       У дні святкування славного ювілею хочемо побажати  всім великих успіхів, наполегливості, працелюбності, натхнення у роботі і навчанні. Хай у вашому колективі завжди панує атмосфера творчості, пошуку, взаєморозуміння та взаємопідтримки!

         Засівайте в душах своїх учнів міцні знання та професійні вміння, зерна високої громадянськості й патріотизму, аби проросли вони благодатним врожаєм здобутків задля України та її народу...

З найкращими побажаннями, колектив НМЦ ПТО у Волинській області

Ви тут: Главная Вітаємо... Локачинській філії Оваднівського професійного ліцею – 30!