Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Перемога ПТНЗ Волині у Дев’ятому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»

       24-26 жовтня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва  відбувся  Дев’ятий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» – найбільш  широкомасштабні заходи педагогічних, наукових і технічних інновацій галузі освіти. 

         У роботі форуму взяли участь 585 навчальних закладів з 23 регіонів України, а також Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн. Від системи ПТО Волині у міжнародному заході взяли участь ДНЗ «Нововолинський центр ПТО» та Луцький центр ПТО.

         Роботу виставки супроводжувала насичена тематична програма за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів та міжнародних представництв.

        Захід супроводжувався семінаром Департаменту професійно-технічної освіти МОН України з теми «Проектні технології»,  у якому активну участь  взяли представники всіх ПТНЗ України.

         За підсумками роботи Дев’ятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», вищеназвані заклади професійної освіти було нагороджено золотими медалями та дипломами в номінаціях: «Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості» (Луцький центр ПТО), «Нова професійно-технічна освіта в контексті євроінтеграційного руху України» (ДНЗ «Нововолинський центр ПТО»), а також дипломами Національної академії педагогічних наук України та Інституту модернізації змісту освіти. 

        Вітаємо педагогічні та учнівські колективи навчальних закладів з високою нагородою та бажаємо й надалі отримувати визнання всеукраїнського та міжнародного рівнів!

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Перемога ПТНЗ Волині у Дев’ятому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»