5-10 лютого 2018 року на Волині, в рамках міжнародного проекту «Можливості використання досвіду Естонії для підтримки реформи професійної освіти у Волинській області», перебуває естонська делегація.

        У перший день роботи семінару керівник міжнародних відносин Фонду Innоve Леа Орро розповіла про діяльність фонду спрямовану на допомогу реформуванню освіти, співпрацю з волинськими колегами. Особливості оптимізації освітніх закладів та проблеми, які виникають в процесі реформування освітнього простору висвітлив у своєму виступі заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної освіти та молодіжної політики управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Олександр Ткачук.

     Зоя Парфенюк, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області, підкреслила актуальність робочої зустрічі та важливість врахування естонського досвіду задля реформування професійної освіти Волині. 

       Семінар проходив для двох категорій учасників: керівників ЗПО та педагогічних працівників. Під час роботи успішно використовувались командна робота у спільних україно-естонських групах для керівників з перспективного планування роботи, проведення та презентація SWOT-аналізу та педагогічних працівників із проблем розробки компетенцій для забезпечення готовності особи діяти в умовах змін.

         Відповідно до програми протягом цього тижня відбувається обмін корисною інформацією та презентація спільних напрацювань. В шести закладах професійної (професійно-технічної) освіти Волині (ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ», Колківське ВПУ, Луцький центр ПТО, Торчинський, Любомльський, та Старовижівський професійні ліцеї) колеги з Естонії  діляться досвідом управління професійною школою і особливостями організації навчального процесу.

        На завершення перебування естонських партнерів на Волині відбудеться спільне засідання з метою підведення підсумків роботи та визначення шляхів подальшої співпраці.

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області Вивчаємо естонський досвід реформування професійної освіти