Статті

      1 листопада 2019 року завершилось он-лайн голосування щодо визначення спікерів ІІ етапу «Фестивалю інновацій». У опитуванні взяли участь 248 респондентів. Зауважимо, що підводячи підсумки голосування, організатори враховували не лише фактичну кількість набраних голосів, а й кількість голосів за спікера з інших ЗП(ПТ)О.

Детальніше...

Шановні колеги!

    Запрошуємо Вас взяти участь в ІІ етапі  обласного фестивалю інновацій в системі професійної (професійно-технічної) освіти, який відбудеться 7 листопада 2019 року на базі ДПТНЗ "Луцьке ВПУ".

    Просимо визначитись в електронному режимі, у яких сесіях Ви бажаєте взяти участь. З інформацією про спікерів та заходи в рамках фестивалю можна ознайомитись в розділі "Фестиваль інновацій" на сайті НМЦ ПТО у Волинській області. Он-лайн голосування триватиме до 1 листопада 2019 року. За його результатами будуть обрані 8 спікерів.

     Спікери отримують Сертифікат про підвищення кваліфікації (16 годин). За роботу під час фестивалю учасники також отримають Сертифікат про підвищення кваліфікації (8 годин). 

Дякуємо за співпрацю!

Прізвище, ім’я, по батькові: Книш Тетяна Геннадіївна

Посада: Викладач української мови Оваднівського професійного ліцею

Тема сесії: Кроссенс – інноваційний прийом навчання та виховання

Коротка анотація: Прийом Кроссенса» - це головоломка нового покоління, інтелектуальна гра, завдання, які можна використати  для мотивації навчальної, пізнавальної, творчої діяльності як учнів, так і викладачів.

Форма проведення: Майстер-клас

Учасник фестивалю: Житнецький Олег Юрійович

Посада: Викладач, майстер виробничого навчання ДНЗ «Нововолинський ЦПТО»

Тема сесії: «Використання навчальних засобів он-лайн платформ у формуванні професійних компетентностей кваліфікованих робітників»

Анотація: Майстер-клас передбачає знайомство з платформою «PRODIAGS» та  можливостями  використання  продукту для професійної підготовки в закладі освіти, неформальному навчанні та організації дистанційного навчання.

Форма проведення: майстер-клас.

Скороход Оксана Миколаївна, викладач математики  Любомльського професійного ліцею

Тема сесії – «Упровадження інноваційних технологій та методик навчання і виховання».

Здобувати знання – це значить відкривати істини, відповідати на запитання, бути творцями (В.О. Сухомлинський)

За джерелами Вікіпедії, квест (від англ. quest) – пошук щастя/знання,  пошук пригод)  – інтелектуальне змагання з елементами рольової гри, основою якого є послідовне виконання командами або окремими учасниками заздалегідь підготовлених завдань.

«Успіхів Вам, колеги, і дай Бог нам мудрості навчитися дбати про здоров’я учнів, своє, бо 9/10 щастя людини – здоров’я».

Форма проведення – квест.

Ви тут: Главная