Новини профтехосвіти області

      STEM-освіта ‒ тренд, на який покладаються величезні надії, від популяризації інженерно-технологічних професій серед молоді до можливості зробити кар’єру в професійній сфері. 23 червня 2020 року згідно річного плану роботи в режимі онлайн пройшло чергове засідання творчої групи педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з теми «Впровадження освітніх STEM-технологій в ЗП(ПТ)О».

Детальніше...

       Вступ-2020 особливий – поєднання традиційних методів вступної кампанії з онлайн-технологіями. Даній тематиці був присвячений обласний вебінар, який відбувся 16 червня 2020 року. Учасниками заходу, який організовано НМЦ ПТО у Волинській області, були заступники директорів з навчально-виробничої роботи, виховної роботи, а також працівники, відповідальні за організацію та проведення вступної кампанії та профорієнтаційної роботи в ЗП(ПТ)О області, а також представники управління освіти і науки Волинської ОДА.

Детальніше...

      11 червня 2020 року у форматі відео-конференції ZOOM відбулося відкрите організаційне засідання новообраного складу Ради лідерів учнівського самоврядування закладів ПТО області за участю Світлани Юрченко, методиста НМЦ ПТО, координатора учнівського самоврядування закладів П(ПТ)О області.

Детальніше...

       На таку тему 11 червня 2020 року відбулась онлайн-зустріч методистів ЗП(ПТ)О на платформі pruffme у форматі «години методиста», яку провела Світлана Селедець, методист НМЦ ПТО у Волинській області.

Детальніше...

     Карантин вніс свої корективи в роботу педагогічних працівників системи професійної освіти області. Педагоги закладів П(ПТ)О та методисти НМЦ ПТО шляхом використання сучасних інформаційних технологій та телекомунікаційних мереж проводили засідання обласних методичних секцій та інструктивно-методичні наради.

     3 червня 2020 року відбулося останнє у 2019-2020 навчальному році засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професій агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва. Учасники засідання обговорили актуальні питання підготовки кваліфікованих робітників, присвячені темі: «Інтерактивні методи навчання на уроках професійної підготовки як один із чинників підготовки конкурентоспроможного робітника».

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області