Новини профтехосвіти області

     Працівниками Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області 02 квітня 2020 року проведено обласний онлайн марафон «Методики викладання професій в умовах дистанційного навчання».

Детальніше...

     Соціальні мережі – один з найпотужніших засобів комунікації та розповсюдження інформації, який є потужним ресурсом при дистанційному режимі роботи.

     На черговій оперативній нараді, яка пройшла 24 березня 2020 року в режимі онлайн, працівники НМЦ ПТО у Волинській області розглянути шляхи вдосконалення функціонування вебресурсів профтехосвіти Волині в соціальній мережі «Фейсбук».

Детальніше...

       23 березня 2020 року відбулась щотижнева нарада працівників НМЦ ПТО у Волинській області в режимі онлайн.

       Нараду провела директор центру Зоя Парфенюк, яка проаналізувала діяльність центру за перший тиждень роботи в дистанційному режимі та визначила подальші завдання, зокрема, розробку пам’яток та буклетів для працівників ЗП(ПТ)О області по дистанційній освіті та використанні Інтернет-ресурсів по напрямках підготовки, формування чергового інформаційно-методичного збірника «Профтехосвіта Волині» тощо.

Детальніше...

      17 березня 2020 року на базі НМЦ ПТО у Волинській області пройшла онлайн нарада щодо режиму роботи ЗП(ПТ)О та організації освітнього процесу за допомогою дистанційних технологій на період запровадженого карантину, участь в якій  взяли 67 керівних та педагогічних працівників з усіх ЗП(ПТ)О області.

Детальніше...

     Повідомляємо, що з 17 березня 2020 року працівники Навчально-методичного центру у Волинській області під час карантину частково переходять на режим дистанційної форми роботи. Однак, незважаючи на складність ситуації, ми  продовжуємо активно працювати у режимі онлайн, тому стежте за  інформацією, яка буде розміщуватися на нашій сторінці «Профтехосвіта Волині» у фейсбук та сайті НМЦ ПТО у Волинській області.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області