Новини профтехосвіти області

   У 2022 році більше 3300 випускників ЗП(ПТ)О отримали робітничу професію. 

   Велика вдячність викладачам та майстрам в/н за те, що не тільки навчали  професії, але передавали свій досвід, мудрість, ділилися добротою.  Нехай ваша професія надалі відкриває вам нові горизонти, виправдовує  добрі надії і допомагає реалізувати всі життєві задуми.

      26 років тому Верховна Рада України прийняла основний закон країни – Конституцію.

   Прийняття Конституції закріпило правові норми України як сувереннної, незалежної, територіально цілісної і унітарної, демократичної, соціальної і правової держави. Конституція України визначила найвищою соціальною цінністю людину, її здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпеку; закріпила права своїх громадян на життя, свободу, особисту недоторканність, на житло та недоторканність житла, на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, на свободу світогляду і віросповідання, право збиратися і проводити мітинги, право на працю та достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї, закріпила стратегічний курс держави на набуття повноправного членства України у Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору.

Детальніше...

   Діяльність закладів професійної освіти в умовах воєнного стану обговорювали керівники закладів П(ПТ)О Волині на семінарі, який відбувся 23 червня ц.р. в режимі онлайн. Організатори заходу – управління освіти і науки Волинської ОДА, Навчально-методичний центр ПТО у Волинській області.

Детальніше...

          25 травня 2022 року у форматі онлайн проведено обласну євро- олімпіаду,  в якій  зареєструвалося 47 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. За умовами проведення до розв’язування завдань було допущено 16 осіб.

Детальніше...

           Креативне мислення, творчі здібності –  важливі фактори, які сприяють успіху в багатьох сферах життя, в тому числі професійній. Пріоритетним завданням навчально-виховного процесу в ЗП(ПТ)О є всебічний розвиток здобувачів освіти, зокрема творчого потенціалу особистості, яка могла б гідно представляти себе, свій народ, мову у світовій цивілізації.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області