Новини профтехосвіти області

    20 березня 2019 року на базі Навчально-методичного центру ПТО у Волинській області в режимі он-лайн відбулося засідання обласної методичної секції вихователів гуртожитків закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему «Розвиток життєвої компетенції».

Детальніше...

   «Сучасні форми організації навчання при підготовці фахівців агропромислового комплексу» – на таку тему відбулося засідання обласної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва 19 березня 2019 року на базі Оваднівського професійного ліцею.

Детальніше...

     19 березня 2019 року в НМЦ ПТО у Волинській області відбулися творчі звіти методистів НМЦ ПТО Селедець Світлани Володимирівни та Добровольської Оксани Федорівни, які претендують на відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії».

Детальніше...

      14-16 березня 2019 року відбулась головна подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва, в якій взяв участь Нововолинський центр ПТО спільно з партнерами по співпраці з естонського училища техніки та обслуговування з Вана-Вігали. 

Детальніше...

Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен
спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед,
то неминуче починається відставання.

В.О.Сухомлинський

   «Шляхи вдосконалення педагогічної майстерності викладача» – на таку тему 13 березня 2019 року відбулася секція викладачів іноземної мови на базі Навчально - методичного центру професійно- технічної освіти у Волинській області. Предметом обговорення став вибір методів та форм, спрямованих на вдосконалення навчального процесу та шляхів підвищення педагогічної майстерності викладачів іноземної мови.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області