Новини профтехосвіти області

        21 березня 2023 року, відбулась секція практичних психологів і соціальних педагогів ЗП(ПТ)О на тему «Психодіагностична робота практичного психолога в режимі онлайн засобами інформаційно-комунікаційних технологій: переваги й недоліки»
                  Світлана Селедець, керівник секції, методист НМЦ ПТО у Волинській області, ознайомила учасників з психодіагностичною роботою практичного психолога в режимі онлайн, вимогами до психодіагностичного інструментарію, розповіла про недоліки і переваги використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій у діагностичній роботі психолога.
     
             Людмила Михайлова та Людмила Мельник, практичні психологи ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» та ВСП «Технічний фаховий коледж ЛНТУ», поділилися досвідом роботи щодо застосування діагностичних мінімумів для моніторингу процесу навчання і рівня актуального розвитку здобувачів освіти, надання інформації педагогічним працівникам та батькам для належної організації освітнього та виховного процесів у закладі П(ПТ)О.
     Руслана Лащ, методист НМЦ ПТО у Волинській області, ознайомила учасників заходу з доступними онлайн-сервісами для проведення психодіагностичної роботи з учасниками освітнього процесу, а також провела практичну роботу щодо створення Google форми.
     Керівник секції Світлана Селедець підвела підсумки роботи методичної онлайн-студії та визначила пріоритетні напрямки у роботі.

   «Оновлення змісту навчання – запорука якісної підготовки сучасного кваліфікованого робітника» – тема  засідання методичної секції педагогічних працівників сфери легкої промисловості професійно-технічної освіти Волині, яка відбулася 21 березня 2023 року на базі НМЦ ПТО у Волинській області в режимі онлайн.

 Методист НМЦ ПТО Ольга Іванюк розпочала методичну естафету «Формування професійних компетентностей майбутніх фахівців»,  ознайомивши учасників з інноваційними формами навчання у системі професійної (професійно-технічної) освіти та основними напрямками оновлення змісту професійно-технічної освіти шляхом розроблення освітніх програм з професій на основі компетентнісного підходу. Особливу увагу вона звернула на новий державний освітній стандарт з професії «Кравець» та шляхи його впровадження в освітній процес.

Детальніше...

   До року військового вторгнення російської федерації на територію України – року спротиву українського народу військовій агресії у лютому 2023 року проведено обласний конкурс творчих есе «Один день війни - один день спротиву».   

Детальніше...

     Цифровізації діяльності закладу освіти сьогодні повинна спиратися на апробовані технології, які успішно зарекомендували себе у цій сфері.  Такими є хмарноорієнтовані сервіси від компанії Google , яка  надає користувачам інтернету велику кількість продуктів, сервісів та послуг, серед яких більшість можна застосовувати для організації освітнього процесу.

    Додатки Google дозволяють створити єдине освітнє інформаційне середовище у закладі освіти, що сприяє розвитку управлінської, освітньої, методичної і організаційної діяльності. Існує набір базових сервісів, які служать для підтримки управлінських процесів у ЗП(ПТ)О. Це Google-диск, клас, календар, документи, meet, Keep. Саме про їх використання  йшлося 17 березня ц.р на секції заступників директорів, методистів ЗП(ПТ)О, які координують загальноосвітню підготовку.  

Детальніше...

«Підвищення ефективності уроків теоретичного та виробничого навчання шляхом використання сучасних форм і методів навчання» - такою була тема засідання секції педагогічних працівників будівельних професій, яка відбулась в онлайн режимі 14 березня 2023 року.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області