Новини профтехосвіти області

       Підведені підсумки обласної  виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі знахідки педагогів  закладів професійної  (професійно-технічної) освіти».

Детальніше...

  На базі Вищого художньо-професійно-технічного училища №5 м. Вінниця відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти із професії «Маляр».

Детальніше...

  В рамках міжнародного співробітництва між ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» та Валгаамським центром професійної освіти, вихованці та педагоги нашого училища перебували в Естонії з навчальним візитом: з 3 по 12 травня 5 учнів та 2 майстри виробничого навчання з професії «кухар» проходили стажування в центрі професійної освіти Валгамаа. Перебування української делегації в Естонії було насичене різноманітними пізнавальними та цікавими заходами.

Детальніше...

 Просимо долучитися до громадського обговорення Проекту Постанови КМУ «Про затвердження Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

 Зауваження та пропозиції до проекту акта приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою до 7 червня 2019 р. за адресами:

 Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135;

 e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Балуба Ігор Анатолійович

      Підвищити свою професійну компетентність мали нагоду учасники параду майстер-класів із впровадження новітніх виробничих технологій  з професії «Вишивальник», який  відбувся 06 травня 2019 року на базі ДНЗ «Нововолинський центр ПТО».

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області