Новини профтехосвіти області

  З 16 по 20 вересня 2019 року на базі двох навчальних закладів – ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» та Волинського коледжу Національного університету харчових технологій проходив ІІІ (підсумковий) етап курсів підвищення кваліфікації для викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської області. До проведення курсів залучались викладачі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

Детальніше...

     18 вересня 2019 року викладачі предмета «Технології» закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської області взяли участь в обласній секції на тему «Інтеграція загальноосвітньої та професійної підготовки».

Детальніше...

  14 педагогів із 6 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які готують кваліфікованих робітників з професій художніх ремесел, вчилися розробляти зразки модульних навчальних програм (професії вишивальник, виробник художніх виробів з дерева та кераміки) на засіданні обласної секції, яка відбулася 17 вересня 2019 року на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури».

Детальніше...

  17 вересня 2019 року на базі Маневицького професійного ліцею відбувся обласний захід для практичних психологів та соціальних педагогів.

Детальніше...

  Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області спільно з національним університетом «Запорізька політехніка» запрошують педагогічних працівників і учнів закладів П(ПТ)О до участіу науково-практичній конференції на тему «Логістика та безпека руху на транспорті», яка відбудеться 30 вересня 2019 року.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області