Новини профтехосвіти області

   В освітньому процесі ЗП(ПТ)О проблема розвитку пізнавальної активності набула актуального значення, оскільки сучасне життя вимагає від здобувачів освіти ефективно орієнтуватися в професійному середовищі, яке постійно змінюється. Питання формування пізнавальної активності здобувачів освіти з професій агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва розглядалися на секції педагогічних працівників даного напрямку підготовки, яка відбулася 30 листопада 2022 року дистанційно у асинхронному режимі.

   

Детальніше...

 Під такими гаслами проходять цього року заходи із вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні – Голодомору 1932-1933 років, 1921-1922 та 1946-1947 років.

Детальніше...

  Сьогодні педпрацівники ЗП(ПТ)О областіз професій художніх ремесел та усі охочі освоювали навички вільного розпису по тканині. Авторка вебінару – Світлана Войтович, методист, викладач спецпредметів ДПТНЗ «Нововолинський центр ПТО» ознайомила присутніх з різними видами розпису, його походженням, продемонструвала зразки своїх робіт та провела онлайн-майстер-клас із розпису по тканині. 

Детальніше...

Все, що я зробив у житті, я починав із мрії. 

Я переконаний, надзвичайне - можливе,

якщо ви лише відчуєте цей стан.

Богдан Гаврилишин, економіст, громадський діяч

   10 листопада 2022 року відбулась обласна секція викладачів економічних предметів на тему «Викладання економічних дисциплін в умовах сучасної ринкової економіки. Орієнтир на самозайнятість». Секційне засідання розпочала його керівник Оксана Мохнюк, заступниця директора з НВР Любомльського професійного ліцею, яка ознайомила учасників засідання з проведенням тренінгу для зміцнення знань з методології “BIZ-UP: Навички самозайнятості для молоді”, який проводить міжнародна організація праці. Результатом її роботи за цією програмою став тренінг з розвитку підприємницьких навичок молоді «Почни свій бізнес», який проводиться для здобувачів освіти Любомльського професійного ліцею. Педагог продемонструвала методологію та інструментарій, що застосовуються для навчання молодих людей  підприємницьким навичкам, які важливі для самозайнятості та реагування на мінливі  вимоги ринку праці.

 

Детальніше...

        «Підготовка кваліфікованих робітників зварювальних професій на вимогу ринку праці» - такий лейтмотив засідання секції педагогічних працівників зварювальних професій, яка відбулася в режимі онлайн  08 листопада 2022 року.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області