Новини профтехосвіти області

Тільки разом збережемо Незалежність 

  22 січня 1918 року ІV Універсалом Української Центральної Ради була проголошена українська незалежність, вперше у ХХ столітті, а вже за рік, 22 січня 1919 року, на Софійському майдані в Києві відбулося об’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, подія не менш вагома за проголошення.

Детальніше...

       Дорогі колеги! Презентуємо вам найважливіші, на нашу думку, досягнення профтехосвіти Волині у 2018 році. Щиро надіємся на нові звершення та здобутки у 2019 році!

  20 грудня 2018 року відбулася он-лайн гра «Історичний турнір «Українська революція 1917-1921 рр.», участь в якій взяли команди учнів 14 закладів  професійно (професійно-технічної ) освіти.

Детальніше...

  12 грудня відбулась Міжнародна науково-практична Internet-конференція «Інноваційні технології при підготовці фахівців для швейної промисловості», у якій взяли участь науково-педагогічні й педагогічні працівники вищих навчальних закладів та закладів професійної (професійно-технічної) освіти, керівники освітніх організацій, науковці з 12 областей та м.Києва, а також  республіки Білорусь та Королівства Норвегія. Загалом до  роботи конференції в режимі он-лайн долучилось близько ста учасників, на пленарному засіданні  було представлено та обговорено 16 доповідей.

Детальніше...

   Оновлення змісту та форм організації освітнього процесу, його модернізація шляхом запровадження нових підходів, завжди залишаються одними з інноваційних методів у системі підготовки робітничих кадрів. Зважаючи на це, у квітні-листопаді 2018 року проходив обласний конкурс на кращу методичну розробку уроку із професійно-теоретичної підготовки з використанням програмно-педагогічних засобів навчання для закладів професійної (професійно-технічної) освіти, підсумки якого підведено нещодавно (наказ управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 07.12.2018р. № 692).

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області