Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Новини профтехосвіти області

Новини профтехосвіти області

       12-14 грудня 2017 року на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» відбувся семінар для методистів  в рамках проекту ЄС «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону». Семінар проводили Олексій Ситник та Сергій Ващук, проектні менеджери громадської організації «Волинський ресурсний центр».

Детальніше...

       З 22 червня по 12 грудня 2017 року на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» проходило навчання педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти за напрямком «Педагогічна освіта». Викладачі та майстри виробничого навчання мали змогу повчитися педагогічній майстерності й опанувати сучасні методики викладання. Таке навчання пройшли 37 слухачів. До проведення курсів залучались викладачі Львівського навчально-наукового центру професійної освіти Національного педагогічного університету мені М.П.Драгоманова, методисти НМЦ ПТО у Волинській області.

Детальніше...

Мова ― ґрунт, на якому будується спільнота, рід, нація.  Виховати творчі здібності в учнів, прищепити любов до рідного слова, як коштовної перлини мудрості – таке завдання повинен ставити перед собою кожен педагог. Проведення численних конкурсів з української мови дасть змогу відшукати нові таланти та виявити обдарованість серед молоді.

9 грудня 2017 року на базі загальноосвітньої школи I-IIIступенів №7 міста Ковеля відбувся обласний етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів закладів загальної середньої, професійної ( професійно - технічної )та студентів вищої освіти.

Детальніше...

        7 грудня 2017 року відбулося друге заняття школи учнівського самоврядування «Лідер» в режимі он-лайн, яке провела методист НМЦ ПТО у Волинській області  Світлана Юрченко.

Детальніше...

         5 грудня 2017 року у приміщенні Інституту демографії та соціальних досліджень ім. Птухи Національної академії наук України (м.Київ) відбувся семінар "Мапування переходу молоді від навчання до роботи в Україні", організований Європейським Фондом Освіти. До участі в семінарі були запрошені представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, центрів зайнятості, молодіжних центрів, обласних управлінь освіти та науки, а також обласних навчально(науково)-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області