Новини профтехосвіти області

  Голодомор 1932-1933 років в Україні є трагічною сторінкою історії, невиліковно-кривавою раною у генетичній пам'яті українського народу, бо немає терміну давності, немає і терміну забуття. 

Детальніше...

    24 листопада 2020 року в режимі онлайн відбулася секція викладачів зарубіжної літератури на тему «Сучасні, інноваційні підходи до викладання зарубіжної літератури».

Детальніше...

     Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області 19 листопада  2020 року відбулося засідання навчально-методичної ради. Педагогічні працівники професійної освіти, а також інші члени навчально-методичної ради зустрілися в режимі онлайн, використовуючи платформу Zoom.

Детальніше...

   «Компетентнісний підхід до організації освітнього процесу – важливий чинник якісної підготовки здобувачів освіти» - такий лейтмотив вебінару викладачів предмету «Захист України», який відбувся в режимі онлайн 17 листопада 2020 року.

Детальніше...

   Історія свята бере свій початок 16 листопада 1939 року. В цей день в окупованій нацистами Чехії студенти вийшли на мирну демонстрацію з нагоди річниці створення Чехословацької Республіки. Під час розгону демонстрантів нацистами було вбито студента медичного факультету Яна Оплетала, похорони якого переросли в акції протесту проти окупантів. 17 листопада у Празі та інших університетських містах відбулися масові арешти студентів, 1200 студентів було відправлено у концентраційний табір Заксенгаузен, 9 страчено, вищі навчальні заклади закрито.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області