Новини профтехосвіти області

    18 березня 2021 року відбулося чергове засідання обласної секції викладачів громадянської освіти, на якому педагоги обговорили психологічні аспекти ефективності уроку в умовах змішаного навчання.

Детальніше...

     Прагнення використовувати нові можливості та досвід цифрових технологій перетворилося на глобальну необхідність. Тримаючи «руку на пульсі» освітніх інновацій профтехосвіта Волині робить суттєві кроки щодо розгортання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Волині Microsoft Office 365 (A1) та Microsoft Teams. Саме даній тематиці був присвячений обласний навчально-практичний семінар, який відбувся 17 березня 2021 року в режимі онлайн.

Детальніше...

       Як повернути учням інтерес до вивчення предметів, зробити навчання цікавим, посилити бажання учитися, – ці та інші питання розглядалися за засіданні секції заступників директорів з навчальної роботи, методистів, які координують загальноосвітню підготовку в ЗП(ПТ)О, проведеної 17 березня 2021 року в режимі онлайн.

Детальніше...

"Моя краща підприємницька порада? Починайте!"

(Дейв Морін, американський підприємець та інвестор)

       9-13 березня 2021 року  керівні та педагогічні працівники закладів професійної освіти області проходили курс "Основи бізнес-планування та розвиток підприємницької діяльності", який відбувся дистанційно на базі Навчально-наукового центру «Volyn Business Hub» Луцького національного технічного університету.

Детальніше...

     11 березня 2021 року в НМЦ ПТО у Волинській області відбувся творчий звіт методистів, які атестуються у 2021 році.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області