Новини профтехосвіти області

        20 лютого 2018 року на базі ДНЗ «Нововолинський центр ПТО» відбулось засідання обласної секції педагогічних працівників легкої промисловості на тему «Формування професійних компетентностей майбутніх фахівців шляхом використанняь різних форм організації навчання (дуальна, індивідуальна, модульна)».

Детальніше...

      Днями в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області прозвучали мелодії прощального вальсу для випускників робітничих професій.

Детальніше...

    14 лютого 2018 року в режимі відеозв’язку відбулося відкрите засідання Ради лідерів учнівського самоврядування, на якому розглядалися питання:

Детальніше...

      9 лютого 2018 року відбувся заключний семінар у рамках візиту освітян Естонії на Волинь, який проходив 3 блоками: заслуховування SWOT-аналізів роботи навчальних закладів, планування роботи колективів від одного до тридцяти років, окреслення тематик для майбутніх проектів тощо.

Детальніше...

        5-10 лютого 2018 року на Волині, в рамках міжнародного проекту «Можливості використання досвіду Естонії для підтримки реформи професійної освіти у Волинській області», перебуває естонська делегація.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області