Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Новини профтехосвіти області

Новини профтехосвіти області

  Міністерство освіти і науки України продовжує роботу  щодо оновлення професійно-технічної освіти шляхом упровадження державних стандартів професійно-технічної освіти з конкретних робітничих професій. Так,  наказом № 1465 від 13.11.2017 року було затверджено 19 державних стандартів професійно-технічної освіти, розроблених на модульно- компетентнісній основі. З них 12 будуть впроваджені у навчально-виробничий процесс у закладах професійної (професійно-технічної) освіти різних атестаційних рівнів нашої області.

Детальніше...

 Із 4 золотими та 1 срібною медалями із 8 можливих повернулася регіональна команда ПТНЗ Волині із Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE», який проходив із 30 листопада по 2 грудня 2017 року у Києві.

Детальніше...

 Засідання обласної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва, яке відбулося 28 листопада 2018 року на базі ПТУ №22 смт. Луків, було присвячене діяльності педагогічних працівників щодо впровадження сучасних підходів під час організації контролю навчальних досягнень учнів.

Детальніше...

        Публікуємо лист Міністерства освіти і науки України від 24.11.2017 р. №1/9-635 “Про порядок та особливості упровадження зовнішнього незалежного оцінювання, як форми проходження державної підсумкової атестації у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у 2018” для організації проведення у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання для випускників (учнів) професійних (професійно-технічних) закладів освіти.

         Просимо звернути Вашу увагу на рекомендації, вказані у листі.

 НМЦ ПТО 30 листопада 2017 року в режимі он-лайн проведено консультацію для новопризначених заступників директорів з навчально-виховної роботи, участь в якій взяли також заступники з виховної роботи з досвідом роботи на посаді до трьох років.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області