Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Новини профтехосвіти області

Новини профтехосвіти області

        28 листопада 2017 року в Ковельському професійному ліцеї урочисто було відкрито Навчально-практичний центр сучасних санітарно-технічних систем. Це визначна подія для працівників та учнів навчального закладу. З нагоди відкриття в ліцей завітали заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець, начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, роботодавці і соціальні партнери навчального закладу.

Детальніше...

        На таку тему 23 листопада 2017 року на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» було проведене секційне засідання педагогічних працівників металообробних, зварювальних та електрорадіотехнічних професій ПТНЗ області.

Детальніше...

        21-23 листопада 2017 року в рамках проекту ЄС «Покращення підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону» на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» пройшов семінар для викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання з професій «оператор комп’ютерного набору», «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», учасниками якого були по 11 представників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської та Рівненської областей.

Детальніше...

      23 листопада 2017 року на базі ПТУ № 27 м. Берестечка відбулася обласна методична секція викладачів правознавства, на якій обговорювалися питання використання дискусійних методів навчання на уроках.

Детальніше...

         Педагогічні надбання Василя Сухомлинського з кожним роком привертають все більшу увагу науковців як у нашій країні, так і за кордоном. Розроблена українським практиком педагогічна система збагатила педагогічну науку новаторськими ідеями й положеннями, значно розширила теорію і освітню виховну практику і була новим етапом розвитку вітчизняної педагогічної думки, що заслуговує сьогодні на нове осмислення.

        Цикл обласних заходів із відзначення 100-літнього ювілею великого українського педагога навчальні заклади професійної (професійно-технічної освіти)  розпочали з обласної інтернет-конференції «Реалізація гуманістичних ідей творчої спадщини Василя  Сухомлинського», яка відбулась 22 листопада 2017 року.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області