Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Новини профтехосвіти області

Новини профтехосвіти області

       22 листопада 2017 року на засіданні науково-методичної комісії з професій промислового виробництва, металургійної та добувної промисловості Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, було розглянуто електронний підручник із предмета «Основи радіоелектроніки» з професії регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів (3 розряд).

Детальніше...

        20 листопада 2017 року, за ініціативи Навчально-методичного центру ПТО у Волинській області, відбувся обласний вебінар на тему «Використання спеціалізованого програмного забезпечення для професійної підготовки учнів з професії швейного напряму».

Детальніше...

       Шановні колеги!

      Звертаємо вашу увагу, що продовжується робота щодо обговорення та подальшого затвердження проектів СП(ПТ)О, розроблених у 2017 році. Для громадського обговорення з 16.11.2017р. по 29.11.2017р. подано 25 проектів СП(ПТ)О з професій, розроблених робочими групами.

    На обговорення представлено 6 проектів стандартів з професій, підготовка кваліфікованих робітників  з яких здійснюється у ПТНЗ Волинської області:  

  • Діловод;
  • Монтажник гіпсокартонних конструкцій;
  • Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів;
  • Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення;
  • Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування;
  • Столяр.

Детальніше...

         Напередодні Дня працівників сільського господарства України 16 листопада 2017 року, за ініціативи Навчально-методичного центру ПТО у Луганській області відбувся Всеукраїнський вебінар на тему «Підготовка кваліфікованих робітників аграрної галузі – фактор сталого розвитку сільськогосподарських територій України».

Детальніше...

       15 листопада 2017 року на базі Ковельського професійного ліцею відбулась обласна секція викладачів фізичної культури ПТНЗ області у формі круглого столу на тему «Особливості застосування інноваційних освітніх технологій навчання як засобу оптимізації навчально-виховного процесу на уроках фізичної культури».

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області