Новини профтехосвіти області

  25 квітня 2018 року на базі Навчально-методичного центру ПТО відбулися обласні звітно-виборні збори лідерів учнівського самоврядування закладів професійно-технічної освіти області.

Детальніше...

      24 квітня 2018 року на базі ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» відбулось засідання обласної секції викладачів предмета «Технології» на тему «Вчимося презентувати себе…», яке пройшло у формі навчального семінару.

Детальніше...

     Визначились призери обласного конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва серед школярів та студентської молоді "З Україною в серці", який відбувся за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», народного депутата України Ірини Констанкевич, Союзу Українок Америки.

Детальніше...

        Такою була тема семінару заступників директорів з навчально-виховної роботи, який був проведений у формі інтерактивної вистави 19 квітня 2018 року на базі Любомльського професійного ліцею. Уже на вході до ліцею дійові особи, учні в масках акторів, зустрічали учасників посмішкою та подарунковими вітанням-побажаннями.

Детальніше...

       Для розвитку творчої активності учнів, підвищення рівня професійної підготовки, поглиблення та удосконалення знань сучасних будівельних технологій, матеріалів, підготовки випускників до максимальної реалізації професійних навичок на виробництві 19 квітня 2018 року на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП (ПТ)О з професії «Муляр». У конкурсі взяли участь 6 переможців І (училищного) етапу.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області