Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Новини профтехосвіти області

Новини профтехосвіти області

      11 листопада 2017 року ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» гостинно відчинило двері для учнівської та студентської молоді для проведення II (обласного) етапу VIII  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів загальноосвітніх, професійно–технічних та студентів вищих навчальних закладів. В конкурсі взяли участь переможці І етапу, які зібралась в одну дружну родину, щоб виявити любов і пошану до творчості великого Кобзаря, а також розкрити свої творчі здібності.

Детальніше...

        Питанням змісту краєзнавчої роботи бібліотек було присвячене засідання обласної методичної секції бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів, яка відбулася 15 листопада 2017 року на базі Навчально-методичного центру ПТО у Волинській області.

Детальніше...

         Такою була тема обласної секції викладачів історії, що відбулася 09 листопада 2017 року на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури».

Детальніше...

       Саме цій темі була присвячена обласна секція викладачів художньої культури, яка відбулася 8 листопада 2017 року на базі Володимир-Волинського ВПУ.

Детальніше...

      02 листопада 2017 року відбулося перше заняття школи учнівського самоврядування «Лідер» у режимі он-лайн. Заняття на тему «Лідер. Лідерство» провела Світлана Юрченко, методист НМЦ ПТО у Волинській області. Учні визначали хто такий лідер, його якості, типи лідерів, стилі лідерства, складали портрет лідера учнівського самоврядування, діагностували власні здібності, вносили нотатки до записної книжки лідера. Заняття проходило в режимі спілкування в чаті та вільного включення мікрофону для озвучення виконаного завдання.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області