Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Новини профтехосвіти області

Новини профтехосвіти області

       Загальновідомо, що люди вчаться набагато швидше,  якщо намагаються виконати щось самостійно замість слухати як це зробили інші. Саме такий вид діяльності передбачає тренінг – ефективний метод інтерактивного навчання, педагогічна технологія налагодження діалогу педагога з учнями на уроці та позакласній роботі.

      Саме цим питанням було присвячене засідання обласної школи молодого викладача, яке відбулось 01 листопада 2017 року на базі Ковельського професійного ліцею.

Детальніше...

       Саме з такої теми 30 жовтня 2017 року на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» відбулося  обласне засідання секції викладачів зарубіжної літератури.

Детальніше...

       01 листопада 2017 року на базі НМЦ ПТО у Волинській області відбувся всеукраїнський вебінар «Створення та діяльність центрів кар’єри на базі ПТНЗ» організований спільно з НМЦ ПТО у Дніпропетровській області. У заході взяли участь представники близько 170 організацій з всієї України – закладів професійної освіти, навчально-методичних центрів, центрів зайнятості, Департаменту професійної освіти МОН, нституту ПТО НАПН України тощо.

Детальніше...

       24-26 жовтня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва  відбувся  Дев’ятий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» – найбільш  широкомасштабні заходи педагогічних, наукових і технічних інновацій галузі освіти. 

Детальніше...

  Завершився обласний конкурс на кращу методичну модель професійного зростання педагогів професійно-технічного  навчального закладу, у якому взяли 15 начальних закладів системи ПТО.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області