Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Новини профтехосвіти області

Новини профтехосвіти області

       19 грудня 2017 року розпочалась реєстрація учасників VIІI Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти.

Детальніше...

         Підсумки діяльності Навчально-методичного центру ПТО у Волинській області підвели на засіданні навчально–методичної ради, яка відбулася 21 грудня 2017 року.

Детальніше...

«Дива в освіті творять не комп’ютери, а вчителі»

(Крейг Барретт)

      Розробка електронних ресурсів, впровадження дистанційної освіти – одні з ключових завдань інформатизації навчально-виробничого процесу закладів професійної освіти області. З метою активізації та моніторингу роботи щодо створення авторських програмно-педагогічних засобів, удосконалення змісту, форм і методів організації навчального процесу, відкриття нових можливостей для впровадження дистанційного навчання в системі ПТО області у вересні-грудні 2017 року був проведений обласний конкурс на кращий програмно-педагогічний засіб навчання для професійно-технічних навчальних закладів.

Детальніше...

       У професійно-технічних навчальних закладах області проводиться значна робота щодо створення оптимальних умов для організації навчально-виробничого процесу із професійно-теоретичної підготовки. Цьому сприяють і обласні конкурси, які проводяться Навчально-методичним центром ПТО спільно із управлінням освіти, науки та молоді Волинської ОДА.

Детальніше...

        Народна мудрість говорить: «Лише після невтомної праці виявиться талант». В вересні-грудні 2017 року було проведено конкурс на кращий творчий проект з предмета «Технології» серед учнів закладів професійної освіти області, який виявив  творчі здібності, естетичний смак, різнопланові захоплення учнівської молоді. Талановиті учасники з 14 ПТНЗ області на конкурс представили 21 проект.

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області