Новини профтехосвіти області

      22 грудня 2020 року відбулась онлайн-нарада для методистів закладів професійно-технічної освіти, на якій були обговорені важливі питання в діяльності методичних служб ЗП(ПТ)О області. 

Детальніше...

      11 ЗП(ПТ)О Волині взяли активну участь в обласному конкурсі серед викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на кращу навчальну програму з предметів  додаткових компетентностей, організованому НМЦ ПТО у Волинській області у жовтні-грудні 2020 року.

Детальніше...

     Упродовж жовтня-грудня 2020 року тривали обласні професійні змагання серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з професій ресторанного господарства «Краще меню для хворих на цукровий діабет», організовані НМЦ ПТО у Волинській області.

Детальніше...

   Професійно-технічна освіта області в сучасних умовах здійснює неперервний пошук актуальних форм та методів навчання, міжособистісного спілкування, ефективної організації освітнього середовища.

   9 грудня 2020 року за результатами напруженого тритижневого  педагогічного марафону журі підвело підсумки та визначило переможців і призерів обласного конкурсу «Викладач року закладу професійної (професійно-технічної) освіти - 2020» серед викладачів професійно-теоретичної підготовки (далі – Конкурс). Цьогорічний Конкурс проводився у трьох номінаціях: професії будівельного напрямку, професії сільськогосподарського напрямку та професії сфери побуту.

Детальніше...

11 грудня 2020 року відбудеться вебінар щодо презентації підручника «Основи перукарської справи».

Детальніше...

Ви тут: Главная Новини профтехосвіти області