Статті

Новини профтехосвіти області

      13 травня 2020 року у онлайн-форматі відбулось засідання обласної секції педагогічних працівників з професії «Водій автотранспортних засобів» на тему: “Мотивація та активізація здобувачів освіти у професійній  підготовці”.

Детальніше...

      Сьогодні навчання через Інтернет розглядається не просто як зручна можливість підвищення кваліфікації, а як цілком серйозна альтернатива звичайній освіті, яка дає здобувачеві освіти можливість одержати глибокі знання, вдосконалити вже існуючі навички.

     12 травня 2020 року у форматі онлайн пройшло засідання обласної секції викладачів інформатики та інформаційних технологій ЗП(ПТ)О області присвячене темі:  “Віртуальне навчання”.

Детальніше...

       Необхідність дотримуватись карантину зумовила широке застосування дистанційного формату роботи не лише в навчальній діяльності педагогів, а й у методичній роботі. Сучасні інформаційні технології стимулюють викладачів здійснювати активну комунікацію та ефективно виконувати свої професійні обов’язки у форматі «онлайн».

      08 травня 2020 року відбулось онлайн-засідання робочої групи з розробки модульної навчальної програми з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» під керівництвом заступник директора з навчально-методичної роботи НМЦ ПТО у Волинській області Семенюк І.Б.

Детальніше...

    06 травня 2020 року у форматі онлайн на платформі pruffme пройшло засідання обласної секції практичних психологів та соціальних педагогів ЗП(ПТ)О Волинської області.

Детальніше...

       05 травня 2020 року у формі навчального вебінару пройшло засідання обласної секції викладачів фізики, математики та астрономії ЗП(ПТ)О Волинської області присвячене темі:  “Інновації у викладанні”.

     Розпочала засідання методист НМЦ ПТО у Волинській області, керівник секції, Оксана Добровольська з актуальних питань при викладанні математики, фізики та астрономії. У своєму виступі вона звернула увагу на особливості проведення навчання в умовах карантину, організованого завершення 2019-2020 навчального року. Також наголосила на важливості підготовки та результативної участі учнів ЗП(ПТ)О в ЗНО-2020, адже цьогоріч здобувачі ПТО здаватимуть ДПА з математики на вибір у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше...

Ви тут: Главная