Статті

Новини профтехосвіти області

      29 квітня 2020 року відбулась обласна онлайн-нарада заступників директорів з навчально-виробничої роботи ЗП(ПТ)О з питань організації завершення навчального року.

Детальніше...

     21 квітня 2020 року в системі профтехосвіти області в режимі онлайн відбулась інструктивно-методична нарада щодо актуальних питань, в якій взяли участь близько 60 представників закладів освіти, НМЦ ПТО у Волинській області, управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА та ГО "Волинський ресурсний центр".

      Перша частина заходу була присвячена проведенню електронного аудиту та перевірки якості даних, внесеними закладами П(ПТ)О та фахової передвищої освіти Волині.

Детальніше...

     17 квітня 2020 року відбулась оперативна нарада НМЦ ПТО у Волинській області щодо електронного аудиту регіональної мережі професійної підготовки кадрів на Волині.

      Розпочала нараду директор Зоя Парфенюк, яка ще раз ознайомила з проєктом інтерактивної візуалізації інформації, внесеної закладами П(ПТ)О та фахової передвищої освіти на платформі https://vet-data.kariera.in.ua, який підготовлено 14 квітня 2020 року.

Детальніше...

STEM-освіта – світовий освітній тренд

      16 квітня 2020 року в режимі онлайн згідно річного плану роботи пройшло чергове засідання творчої групи педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з теми «Впровадження освітніх STEM-технологій в ЗП(ПТ)О», яке провела методист НМЦ ПТО у Волинській області Оксана Добровольська.

Детальніше...

        «Сучасний інструментарій викладача-словесника під час викладання української мови та літератури в умовах дистанційного навчання» − тема секції, яка була проведена 15 квітня 2020 року в режимі онлайн.

Детальніше...

Ви тут: Главная