Статті

Новини профтехосвіти області

     30 січня 2020 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області відбувся семінар «Траєкторія розвитку та саморозвитку здобувача освіти» за участі заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної освіти) Волинської області, представників обласного центру зайнятості та управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

Детальніше...

 Волинський обласний центр зайнятості оголошує відбір закладів освіти для організації у 2020 році професійного навчання зарєстрованих безробітних та (або) проживання зареєстрованих безробітних під час навчання.

Детальніше...

       День 22 січня увійшов в історію Української держави як День Соборності України. Саме в цей день, у далекому 1919 році, на Софійському майдані у Києві було оголошено Універсал про об’єднання двох республік в єдину державу.

Детальніше...

   Державний навчальний заклад «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» з 2012 року співпрацює з Комплексом шкіл гастрономічних і готельних справ міста Хелм (Республіка Польща). Співпраця між закладами відбувається у сфері професійного навчання в галузях ресторанного господарства та обслуговування.

Детальніше...

Ви тут: Главная