Вісті з ПТНЗ

 У Луцьку 18 травня 2018 року відбувся Всеукраїнський молодіжний хакатон «X REALITY HACK 2018», приурочений 100-річчю позашкільної освіти України.

Детальніше...

  Одним з важливих питань сучасності є збереження навколишнього середовища, вирощування екологічно чистої сільськогосподарської продукції, підвищення родючості ґрунтів.

Детальніше...

       Майстер виробничого навчання Нововолинського центру професійно-технічної освіти Ольга Ждань та її учениця Віта Кулеба вперше стали учасниками та здобули перемогу на ХІ Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва “Смарагдові витоки”, що відбувся  на початку травня в місті Мукачево.

Детальніше...

  На два весняних дні, 22-23 квітня, Центр культури та мистецтв «КПІ» перетворився у місце зібрання світових стилістів та творчий майданчик, на якому народжувались краса й мода. Тут проходив  XVI Міжнародний фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» та Світовий чемпіонат СМС «КУБОК Євразії».

Детальніше...

   14 квітня 2018 року  учні випускних груп ДНЗ «Ковельський центр ПТО» разом із своїми наставниками мали нагоду відвідати Київський національний університет культури і мистецтва, в рамках програми «День відкритих дверей – 2018». Цікава і змістовна програма знайомства із закладом сприяла кращому розумінню специфіки різних факультетів. Учні відвідали різноманітні творчі лабораторії, навчальні аудиторії. Найбільше вразило учнів спілкування з педагогами, з веселими і амбітними студентами, а ще оригінальний дизайн навчального закладу, технічне оснащення. Сніданок та обід в студентській столовій були смачним і приємним подарунком для екскурсійної групи.

Детальніше...

Ви тут: Главная Вісті з ПТНЗ