Вісті з ПТНЗ

  В рамках діяльності Центру кар'єри було організовано екскурсію для учнів І курсу ДНЗ «Нововолинський ЦПТО», які навчаються за професією слюсар з ремонту автомобілів. Разом з майстром виробничого навчання Віктором Гнедьком вони побували на БОШ Авто Сервіс «Формула». Це сучасне модернізоване підприємство європейського рівня, яке займається сервісним обслуговуванням автомобілів усіх відомих брендів, проводить їх комп’ютерну діагностику, поточний та капітальний ремонт двигунів, перевірку та регулювання кутів розвалу-сходження, ремонт коробок передач, підвіски та електрообладнання, чистку форсунок і паливної системи, діагностику та ремонт ходової, встановлення автоакустики, системи безпеки, навігації.  

Детальніше...

 У Луцьку 18 травня 2018 року відбувся Всеукраїнський молодіжний хакатон «X REALITY HACK 2018», приурочений 100-річчю позашкільної освіти України.

Детальніше...

  Одним з важливих питань сучасності є збереження навколишнього середовища, вирощування екологічно чистої сільськогосподарської продукції, підвищення родючості ґрунтів.

Детальніше...

       Майстер виробничого навчання Нововолинського центру професійно-технічної освіти Ольга Ждань та її учениця Віта Кулеба вперше стали учасниками та здобули перемогу на ХІ Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва “Смарагдові витоки”, що відбувся  на початку травня в місті Мукачево.

Детальніше...

  На два весняних дні, 22-23 квітня, Центр культури та мистецтв «КПІ» перетворився у місце зібрання світових стилістів та творчий майданчик, на якому народжувались краса й мода. Тут проходив  XVI Міжнародний фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» та Світовий чемпіонат СМС «КУБОК Євразії».

Детальніше...

Ви тут: Главная Вісті з ПТНЗ