Вісті з ПТНЗ

      Робота з творчо обдарованою молоддю сьогодні потребує нових підходів у діяльності гуртків технічної творчості. З метою обміну ідеями щодо впровадження сучасних інновацій у технічну творчість нещодавно у Колківському вищому професійному училищі відбулася зустріч з Іриною Миколаївною Калугіною, методистом Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Детальніше...

      Перші кроки плідної міжнародної співпраці були зроблені ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» – з 3 по 10 березня 2019 року 6 учнів та 1 викладач закладу з професії «електрогазозварник» проходили стажування у Валгаамському центрі професійної освіти в Естонії.

Детальніше...

      З року в рік міцнішає міжнародна співпраця волинських закладів професійної (професійно-технічної) освіти з естонськими колегами. З 2016 року триває вивчення та впровадження досвіду реформування професійної школи як в рамках реалізації офіційних проектів, так і тісної особистої співпраці з естонськими школами-партнерами. Така взаємодія активно діє між Центром професійної освіти Валгамаа (директор Маргус Ояотс) і ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» (директор Василь Бряник). Так, на запрошення очільника естонської школи педагогічні працівники Камінь-Каширського училища (методист Наталія Мельник, старший майстер Ігор Гордій, викладач Андрій Величко) відвідали чемпіонат Європи професійної майстерності EuroSkills, який проходив 26-28 вересня 2018 року в Будапешті (Угорщина).

Детальніше...

       Ось уже десятий рік поспіль в нашому краї організовуються Європейські Дні Добросусідства. Ювілейний Х фестиваль «Європейські Дні Добросусідства» «Кордон 835 Кречів – Крилів» пройшов у прикордонній смузі, біля річки Західний Буг, 19 серпня 2018 року.

Детальніше...

  В рамках діяльності Центру кар'єри було організовано екскурсію для учнів І курсу ДНЗ «Нововолинський ЦПТО», які навчаються за професією слюсар з ремонту автомобілів. Разом з майстром виробничого навчання Віктором Гнедьком вони побували на БОШ Авто Сервіс «Формула». Це сучасне модернізоване підприємство європейського рівня, яке займається сервісним обслуговуванням автомобілів усіх відомих брендів, проводить їх комп’ютерну діагностику, поточний та капітальний ремонт двигунів, перевірку та регулювання кутів розвалу-сходження, ремонт коробок передач, підвіски та електрообладнання, чистку форсунок і паливної системи, діагностику та ремонт ходової, встановлення автоакустики, системи безпеки, навігації.  

Детальніше...

Ви тут: Главная Вісті з ЗП(ПТ)О